Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Vítej ty, kdo chceš potěšit sebe nebo své blízké dárečkem, který v každém probudí vášeň pro pěstování! Najdete zde pečlivě vybrané samostatné produkty i zajímavé a cenově zvýhodněné sety nejen pro pěstitele a zahradníky. Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Dárky a dárečky

Vítej ty, kdo chceš potěšit sebe nebo své blízké dárečkem, který v každém probudí vášeň pro pěstování. Hledáte tipy na vánoční dárky pro growery, pěstitele nebo bylinkáře?

Microgreens sety, nonstop zdroj vitamínů

Různě nadimenzované microgreens sety vám zajistí čerstvou mikro zeleninu po celý rok. K získání minimální zásoby vitamínů vám bude stačit základní set bez nebo s LED osvětlením. S kompletním boxem můžete pěstovat klíčky ze semínek ve více patrech a ve velkém!

Víte, že microgreens vypěstuje doma i úplný začátečník?

Urban LED truhlík nejen na cherry rajčátka

S hydroponickým LED truhlíkem Urban můžete vypěstovat celoročně a přímo v kuchyni nejen malá cherry rajčátka, ale také křupavou listovou zeleninu, čerstvé bylinky nebo okrasné květiny.

Nechť se domov zazelená!

Další možností jak si doma užívat osvěžující zeleně, jsou designované pěstební nádoby Urbalive, extrémně jednoduchý knotový systém Nutriculture Quadgrow, samozavlažovací komplet Autopot Easy2 Propagate Complete Kit nebo hydrosystém Urban Hydro pro 108 rostlinek.

Pevná sušící síť Urban o průměru 90 cm se hodí jak na sušení bylinek, tak křížal nebo hub. Kombinovaný měřící přístroj Aqua Master Tools P110 pro měření pH a EC hodnot využijí jak pěstitelé, tak akvaristé.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení