Vyberte si to potřebné pro vaše idnoor pěstování. Tady najdete všechna hnojiva a substráty značek Plagron, Biobizz, Canna, Atami a další. Máme samozřejmě i kokosové substráty těchto značek a veškerá potřebná hnojiva i stimulátory.

V této kategorii hledejte i pěstební média rockwool, Agrawool, příměsi do substrátu – perlit, keramzit, nebo pěstební rohože a kostky Grodan. Najdete tu dále prostředky na ochranu rostlin a úpravu pH.

1 100 Kč
Na dotaz
Koncentrovaný doplněk se specifickou kombinací dusíku a vápníku. Metrop Calgreen 1 l posiluje buněčné stěny, stimuluje tvorbu kompaktních květů a těžkých plodů.
3 695 Kč
Na dotaz
Koncentrovaný doplněk se specifickou kombinací dusíku a vápníku. Metrop Calgreen 5 l posiluje buněčné stěny, stimuluje tvorbu kompaktních květů a těžkých plodů.
2 399 Kč
Na dotaz
Kompletní sada hnojiv Metrop Starter Kit obsahuje celkem 5 produktů: základní hnojiva MR1 Grow, MR2 Flower, Root+, AminoXtrem a Calgreen. Objem 5x 250 ml.
549 Kč
Na dotaz
Velmi koncentrované růstové hnojivo Metrop MR1 Grow 250 ml povzbuzuje kořenový rozvoj a silný růst v prvních týdnech. Vysoký obsah živin NPK v poměru 10-40-20, pro všechny typy substrátů.
1 100 Kč
Na dotaz
Velmi koncentrované růstové hnojivo Metrop MR1 Grow 1 l povzbuzuje kořenový rozvoj a silný růst v prvních týdnech. Vysoký obsah živin NPK v poměru 10-40-20, pro všechny typy substrátů.
3 695 Kč
Na dotaz
Velmi koncentrované růstové hnojivo Metrop MR1 Grow 5 l povzbuzuje kořenový rozvoj a silný růst v prvních týdnech. Vysoký obsah živin NPK v poměru 10-40-20, pro všechny typy substrátů.
549 Kč
Na dotaz
Základní organominerální hnojivo Metrop MR2 Flower 250 ml na květovou fázi obsahuje vysoce koncentrované NPK živiny v poměru 10-20-40 a důležité stopové prvky. Podporuje velkou úrodu.
1 100 Kč
Na dotaz
Základní organominerální hnojivo Metrop MR2 Flower 1 l na květovou fázi obsahuje vysoce koncentrované NPK živiny v poměru 10-20-40 a důležité stopové prvky. Podporuje velkou úrodu.
3 695 Kč
Na dotaz
Základní organominerální hnojivo Metrop MR2 Flower 5 l na květovou fázi obsahuje vysoce koncentrované NPK živiny v poměru 10-20-40 a důležité stopové prvky. Podporuje velkou úrodu.
1 100 Kč
Na dotaz
Metrop AminoXtrem 1 l není jen květový, ale komplexní stimulátor rostlin. Vysoce koncentrovaný doplněk pro povzbuzení kvetení také posiluje odolnost pro plísním, nemocem, stresům.
3 695 Kč
Na dotaz
Metrop AminoXtrem 5 l není jen květový, ale komplexní stimulátor rostlin. Vysoce koncentrovaný doplněk pro povzbuzení kvetení také posiluje odolnost pro plísním, nemocem, stresům.
549 Kč
Na dotaz
Koncentrovaný růstový a kořenový stimulátor Metrop Root+ 250 ml povzbuzuje rozvoj silného a zdravého kořenového systému s bohatými kořenovými vlásky. Zvyšuje odolnost, stimuluje celkový růst.
1 100 Kč
Na dotaz
Koncentrovaný růstový a kořenový stimulátor Metrop Root+ 1 l povzbuzuje rozvoj silného a zdravého kořenového systému s bohatými kořenovými vlásky. Zvyšuje odolnost, stimuluje celkový růst.
3 695 Kč
Na dotaz
Koncentrovaný růstový a kořenový stimulátor Metrop Root+ 5 l povzbuzuje rozvoj silného a zdravého kořenového systému s bohatými kořenovými vlásky. Zvyšuje odolnost, stimuluje celkový růst.
549 Kč
Na dotaz
Koncentrovaný doplněk se specifickou kombinací dusíku a vápníku. Metrop Calgreen 250 ml posiluje buněčné stěny, stimuluje tvorbu kompaktních květů a těžkých plodů.

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva