Francouzská značka Secret Jardin, to nejsou jen malé, střední nebo obrovské a plně předvybavené grow boxy. Kromě stanů se firma specializuje na užitečné příslušenství pro pohodlné indoor pěstování.

Tajná zahrádka Secret Jardin

Secret Jardin je synonymem velice komplexní nabídky pěstebních stanů všech typů, tvarů a velikostí. Všechny grow boxy Secret Jardin jsou vybaveny bohatým příslušenstvím, které značně usnadňuje indoor kultivaci rostlin.

Grow boxy pro začínající i zkušené pěstitele, příslušenství pro pěstování bylinek Secret Jardin

Grow boxy na indoor pěstování bylinek

Sazenicím a mladým rostlinám se nejlépe daří v Dark Propagator nebo GreenHouse. Hobby pěstitele s nízkým rozpočtem by mohly zaujmout ceny stanů z řady Hydro Shoot nebo Dark Street.

Pro zkušenější pěstitele a profesionální zahradníky je tu grow box Dark Room nebo velkokapacitní Intense. Specialitou jsou pěstební stany Lodge, které disponují dvěma oddělenými prostory pro mladé a dospělé rostliny. Stany jsou kompatibilní s jakýmkoliv typem osvětlení v naší nabídce.

Úsporné LED osvětlení, TCL zářivky a CFL lampy

Pěstební box Secret Jardin pro pěstování bylinek domaPro osvětlení mladých rostlin a sazenic je nejvhodnější TNeon Propagator, nízkoprofilový kit na dvě TCL zářivky. Úsporné CFL lampy Pro Star (na růst, květ a množení rostlin) se zabudovaným předřadníkem jsou vhodnější pro malý počet rostlin. Tenké tLED osvětlení pomůže vylepšit základní osvětlení ve stanu.

Novinkou z jara 2020 je voděodolné a nárazuvzdorné LED svítidlo Cosmorrow ve variantách na růst nebo na květ.

Další komponenty Secret Jardin pro dokonalé osvětlení, ventilaci a růst rostlin

Pokud nechcete aby rostliny trpěly nedostatkem CO2 kolem svých listů, doporučujeme používat stanové cirkulační větráky Monkey Fan. Zajímavou alternativou těžkých kovových reflektorů je lehké deštníkové stínidlo Secret Jardin Daisy z Mylar fólie. Novinkou je revoluční řešení otvorů pro odtah a kabeláž s Cable Flange, Ducting Flange a Cutting Tool.

Na sušení bylinek nebo ovoce můžete využít sítě DryIt.

Potřebujete regulovat teplotu? Zkuste Nano Grow Controller!

Secret Jardin Nano Grow Controller kontroluje teplotu v pěstebním stanu a zajišťuje optimální provoz osvětlení a ventilace podle potřeb rostliny.

Vylepšení odrazu světla v grow boxu až o 25%?

Ideální doplněk pro méně kvalitní stany, speciální odrazové plátno Orca „The Fifty“, zvyšuje příjem fotonů a zkvalitňuje fotosyntézu. Při instalaci čtyřech reflexních pláten se světelná účinnost výbojky zvýší až o 25%.

Další příslušenství Secret Jardin pro pěstování bylinek v grow boxech.

Potřebujete poradit, jak vybrat grow box?

Secret Jardin Light Baffle DF16, filtr na stan

Secret Jardin Light Baffle DF16, filtr na stan
Skladem
198 Kč 220 Kč
Showroom do 15.9. uzavřen. On-line prodej funguje bez omezení . POZOR, přestěhovali jsme se!
Secret Jardin Light Baffle DF16 je plastový krycí filtr na otvory v grow boxech Secret Jardin. Blokuje světlo v obou směrech, chrání před hmyzem, ale propouští…