V nabídce BioBizz najdete osvědčené pěstební substráty All Mix, Coco Mix, Light Mix i základní výživu Bio Grow na růst a Bio Bloom na květ. Růstové a květové stimulátory Top Max, Bio Heaven, Root Juice a další není snad třeba ani představovat.

Za zmínku ovšem stojí úžasný koktejl Acti Vera, bio aktivátor, který posiluje imunitu a povzbuzuje metabolismus. Před škůdci ochrání bylinky postřik Leaf Coat.

100% ekologická regulace pH

Nedávnou novinkou jsou organické regulátory pH+ a pH-. BioBizz pH- je kyselina citrónová a používá se pro zvýšení pH zálivky. Základ BioBizz pH+ tvoří kyselina huminová a slouží pro snížení pH zálivky. Oba organické regulátory jsou vhodné pro každou pěstební metodu v jakékoliv fázi. Přírodní BioBizz kyseliny nepoškodí kořeny ani nenaruší půdní život.

Nejjednodušší volbou pro začínající pěstitele jsou sady hnojiv Try Pack Hydro, Try Pack Outdoor, Try Pack Indoor a Try Pack Stimulant. Komplexní servis pro pěstování bylinek na 1 m2 nabízí BioBizz Starters Pack.

BioBizz Starters PackBioBizz TryPack IndoorBioBizz TryPack OutdoorBioBizz TryPack HydroBioBizz TryPack Indoor Stimulant

BioBizz výživu, doplňky a substráty máme vždy skladem!

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení