Milí pěstitelé a fanoušci pěstování,

s radostí vám oznamujeme, že v říjnu k nám do showroomu dorazí respektovaný světový expert na indoor pěstování, Pieter Klaassen a ve své unikátní prezentaci nás zasvětí do tajů pěstování pod LED svítidly. Na programu je, rovněž v režii samotného Pietra, praktická ukázka testování kvality vody.

Nechte výrazně povyrůst vaše znalosti o pěstování

Máme se skutečně na co těšit! Ti, kdo Pietrovy semináře již navštívili, jistě potvrdí, že co do hloubky a odbornosti jde vždy daleko za hranice běžně dostupných znalostí v pěstitelských kruzích. Zejména pak v tématech, jakými jsou řízení klimatu v pěstírně, výživa rostlin, osvětlení nebo pěstování s CO2, na něž se ve své praxi úzce specializuje.

Nemusíte se však obávat, že by vám z Pietrových odborných rad začala jít hlava kolem. Pieter je totiž zdatný prezentér, který - byť se jedná o experta s hlubokými znalostmi - dovede téma podat živou a poutavou formou tak, aby zaujal širokou veřejnost, přičemž „v rukávu“ má vždy schovaných pár trumfů pro profesionály.

Kdy, kde a jak

Seminář se uskuteční v sobotu 8. října 2022 od 16 hodin v prostorách našeho nového showroomu, který sídlí na Praze 6 v ulici Na Hůrce 1077/4a.

Kromě samotné přednášky a testování kvality vody je na programu také volná diskuze, která plynule přejde v hudební párty v režii DJ Pot_Me. Samozřejmostí je něco dobrého na zub a také příjemný způsob osobní závlahy.

Registrujte se už nyní

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost, kterou vám ve spolupráci se značkou Canna přinášíme zcela zdarma, a registrujte se nahoře na této stránce.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení