Snad celou věčnost jsme čekali, než se Canna konečně rozhoupe a vytvoří vlastní Starter Kit, kompletní sadu hnojiv a doplňků pro pěstování bylinek na 1 m2. A máme tu pro vás hned rovnou dvě!

Canna Terra Starter Kit na kultivaci v půdním substrátu a BioCanna Starter Kit pro certifikované ekologické pěstování.

Hnojiva a doplňky v jedné sadě

Canna Terra Starter Kit je nejvhodnější pro špičkové substráty Canna Terra Professional a Canna Terra Professional Plus. Kompletní sada poskytne bylinkám základní živiny v podobě růstového a květového hnojiva Terra Vega a Terra Flores. Vyvážený poměr NPK živin se projeví svěžím růstem a krásným rozkvětem. Sada také obsahuje účinné doplňky.

Pro rychlý a bezvadný vývoj kořenového systému v prvních týdnech se používá Canna Rhizotonic, který navíc zvýší vitalitu rostlin. Směs nejdůležitějších enzymů a vitamínů Cannazym pomáhá rozkládat uhynulé kořínky, stimuluje tvorbu nových a díky extraktu z pouští rostliny posiluje obranyschopnost.

Úžasně silný květový akcelerátor Canna Boost zajistí větší, tvrdší i kompaktnější plody a komplexně vylepší jejich dozrávání. Jejich vůně i chuť bude přirozeně výraznější. Rostliny zvýší spotřebu fosforu a draslíku. A k tomu využijete poslední lahvičku Canna PK 13/14 s vysokým obsahem těchto makroživin.

Starter Kit na bio pěstování bylinek

BioCanna Starter Kit je pravou volbou pro ty pěstitele, kterým jde hlavně o přírodu. Organická hnojiva a doplňky BioCanna Vega, BioCanna Flores, Bio Rhizotonic a Bio Boost jsou certifikovaná pro 100% ekologické outdoor pěstování bylinek. Doporučujeme kombinovat se substrátem BioCanna Bio Terra Plus. Starter Kity jsou kompatibilní s květináči i zavlažovacími systémy.

Obě sady jsou cenově zvýhodněné, při jejich nákupu ušetříte přes 20%, než kdybyste kupovali jednotlivé produkty zvlášť. Součástí balení jsou i tabulky dávkování, které si můžete prohlédnout spolu se zajímavými videi na stránkách obou produktů.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení