Bílý ochranný oblek je vyroben z antistatického materiálu, bez použití latexu nebo silikonu. Textilie je potřena polyethylenovým nátěrem a chrání tělo před vlhkostí, prachem, nečistotami nebo infekčními látkami. Švy jsou podlepené, manžety pletené. Oblek je v místě pasu a kotníku elastický. Výhodou je i obousměrný přední zip. K dispozici ve třech velikostech. Ochranný oblek se může hodit nejen v období sklizně.

Pozor na výbojky!

Jistě víte, že dotýkat se holou rukou výbojek, může být velká chyba. Když nenecháte výbojku dostatečně vychladnout, spálíte se. A pokud na sklo výbojky sáhnete nechráněnou rukou, na skle ulpí pot, který může po nastartování způsobit zničení výbojky. Proto se na výbojky sahá zásadně v rukavicích nebo alespoň s bavlněným hadříkem.

V našem sortimentu najdete lékařské nitrilové rukavice v modré barvě. Anti-alergenní materiál je odolnější než latex a hodí se pro různé aktivity související s pěstováním bylinek. K dispozici ve třech velikostech a v 100 kusových baleních.

Ostré světlo výbojek je nebezpečné pro oči. Pokud se pod rozsvícenými výbojkami pohybujete opravdu často, doporučujeme ochranné brýle Garden High Pro Clear nebo LumII GrowRoom Lenses.

Jak se chránit před bakteriemi?

Pouhým okem neviditelné a velmi nebezpečné bakterie mohou ohrozit vaše pěstování a úrodu. Důležitá je prevence, pořádek na zahrádce a svědomitá hygiena v pěstebním prostoru.

Praktickým pomocníkem při udržení čistého prostředí je Sure Air Antibac, zabiják plísní a bakterií. Tento přípravek obsahuje účinnou látku santiser, která se používá i při dezinfekci v nemocnicích. Pro rostliny není škodlivá, ale doporučuje se zamezit přímému kontaktu. A to i s lidskou pokožkou. Používá se na antibakteriální ochranu pevných povrchů.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení