Neustálé rozšiřování nabídky LED osvětlení na pěstování u nás nekončí ani o prázdninách! Po vylepšené řadě SANlight EVO přichází s modernizovanými svítidly se zvýšenou účinností > 2.7 μmol/J také Lumatek a Lucius.

Kromě toho jsme nedávno naskladnili:

Prohlédněte si nové LED osvětlení

Profesionálové z Lumatek a Lucius vylepšili starší verze svých svítidel o účinnější optiku s menšími světelnými ztrátami. Všechna nová svítidla obou značek se vyznačují vysokou účinností přes 2.7 μmol/J. Ostatní přednosti jako snadná instalace, jednoduché ovládání nebo vysoké IP krytí se nemění.

Do nabídky Lucius jsme kromě 600W svítidla zařadili také 800W variantu s osmi 100W LED segmenty. Novinkou je 10K UV Finisher, segment se speciálním světelným spektrem na poslední týdny květové fáze. Pokud rostlinám chcete dopřát dostatek CO2, můžete rozšířit Lucius 0-10V controller o CO2 sondu a switch box.

Nabídku Lumatek brzy rozšíříme o další upgradované LED Zeus i samostatné segmenty, sledujte naše Novinky.

Další možnost pro pěstování sazenic od Autopot

K široké nabídce samozavlažovacích systémů od Autopot Watering Systems připojujeme Easy2Propagate, kity pro množení rostlin. Základem je prostorný plastový skleníček s ventilačními klapkami, originální rohoží Cocomat a sada příslušenství pro automatické zavlažování.

Zjednodušte si ventilaci s doplňky od Secret Jardin

Zdá se vám instalace klasického kompletního ventilačního setu moc náročná a rádi byste si to usnadnili? Secret Jardin nabízí snadné řešení jaké tu dosud nebylo - SJ Extractor DF16.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení