Ještě pár dní a konečně budete moci využívat všech výhod SANlight LED svítidel z řady EVO! Nově najdete v naší nabídce Bluetooth dimmer, sofistikovaný ovladač kompatibilní s Android aplikací SANlight Mesh App.

O nových špičkových LED svítidlech na pěstování od rakouské značky jsme vás informovali už v červencových grow novinkách. Nyní netrpělivě čekáme na poslední díl dokonalé LED skládačky, Bluetooth Dimmer. Přečtěte si o výhodách sofistkovaného stmívače a dalších konkrétních přednostech SANlight EVO LED osvětlení.

Bluetooth dimmer je sice částečně kompatibilní se starší řadou Q Gen2, ale pokud chcete využít jeho přednosti naplno, zvolíte řadu EVO.

Výhody a používání

 • Aplikace SANlight Mesh App je k dispozici zdarma v obchodě Google Play - bezproblémová instalace aktualizací.
 • V síti SANlight Mesh lze provozovat až 3 200 svítidel.
 • Stmívání do vypnutí (vypínání svítidel pomocí stmívače, pouze řada EVO).
 • Stmívání každého jednotlivého svítidla nebo skupin svítidel.
 • Možnost individuálního seskupení.
 • Stmívání v krocích po 1 % od 0 do 100 % (pouze řada EVO, řada Q 10-100 %).
 • Nejnovější technologie Bluetooth Mesh s téměř neomezeným dosahem.
 • Výměna dat a příkazů mezi stmívači.
 • Bezplatné aktualizace softwaru pro další vývoj.
 • Bezpečná komunikace.
 • Krytí IP65.
 • K dispozici pro řadu EVO a řadu Q Gen2.
 • POUZE PRO CHYTRÁ ZAŘÍZENÍ SE SYSTÉMEM ANDROID

SANlight, vrchol EVOluce

S řadou EVO vám představujeme špičku vývojového řetězce v oblasti LED svítidel pro pěstování rostlin. Veškeré zkušenosti z vlastního i externího výzkumu byly zkombinovány s nejnovějšími technologiemi.

Jako uživatelé můžete s řadou EVO těžit z maximální flexibility, nejlepší účinnosti systému a udržitelné životnosti. Nezáleží na tom, zda chcete osvětlit malou plochu, profesionální vnitřní produkci CBD nebo celý skleník bylinek. S řadou EVO vám můžeme nabídnout to správné pěstební světlo pro každou aplikaci.

Účinnost není jen číslo v datovém listu ...

LED SANlightS řadou EVO samozřejmě nabízíme pokročilou účinnost více než 3µmol/J na úrovni modulů. Při vývoji jsme však mnohem více pozornosti věnovali výtěžnosti na plochu a čas.

V nesčetných empirických pokusech s bylinkami bylo spektrum optimalizováno tím nejlepším způsobem.

Výsledné širokopásmové světelné spektrum přesahuje běžný rozsah PAR a nabízí poměr "far red" a červeného spektra, které pozitivně ovlivňuje fotomorfogenezi, a tím i kvalitu a velikost sklizně.

Ochrana a regulace světla ...

Prvotřídní ochrana SANlight svítidelPři vývoji řady EVO byla ochranná a světlo usměrňující sekundární optika optimalizována podle geometrických rozměrů svítidla. Výsledkem je neuvěřitelně homogenní osvětlení s nejlepší intenzitou světla (PPFD).

Asymetrická sekundární optika také minimalizuje ztráty při přenosu fotonů k rostlinám a chrání světelné zdroje před vlivy prostředí, kterým je svítidlo vystaveno během pěstování rostlin. Síra a další chemické látky nemohou proniknout do LED. Tím je zabráněno oxidaci reflektoru led čipu.

Výhodou je, že optiku lze snadno čistit. Ochrana a možnost čištění vám zaručí stálý světelný výkon po mnoho let.

Nejdokonalejší technologie ...

Z téměř nezvládnutelného výběru led diod, které jsou na trhu k dispozici, jsme pro vás vybrali jen ty nejlepší.

Pro červené a "far red" diody jsme stejně jako v minulých letech vybrali nejnovější vysoce výkonné diody OSRAM. U bílých LED diod nás přesvědčila patentovaná technologie WICOP od společnosti Seoul Semiconductor.

LED diody s touto technologií se vyznačují zřeknutím se olověných rámečků a stříbra zvláštní robustností s nejlepší účinností.

Připravené ke stmívání ...

 • Každý model řady EVO je "ready-to-dim". To znamená, že svítidlo je kompatibilní s typickými řídicími systémy používanými ve skleníkové technice.
 • Případně můžete svítidlo dodatečně vybavit magnetickým stmívačem nebo stmívačem Bluethooth.
 • Ve srovnání s otočnými potenciometry fungují naše řešení bez opotřebení a nemůže je poškodit vlhkost ani voda.

Profesionalita začíná u kabelu ...

Dokonalé spojení světel SANlightV řadě EVO jsou všechny konektory vyrobeny z vysoce kvalitních vodotěsných konektorů, které se v posledních desetiletích prosadily v komerčním zahradnictví.

Veškeré námi nabízené příslušenství je určeno pro náročn prostředí skleníků.

Můžete si tak snadno a bezpečně nakonfigurovat systém, stmívat svítidla nebo zapojit je do schéma podle svých představ.

Maximalizace a univerzálnost

I když jsou naše svítidla na první pohled trochu vyšší, při praktickém používání lze ušetřit poměrně dost výšky. Ve většině pěstebních místností se filtry a ventilační systémy montují na strop.

S naší řadou EVO lze potřebné vybavení umístit mezi světla a neztratí se ani centimetr využitelné výšky. Osvětlovací systémy některých jiných výrobců musí být kvůli své konstrukci namontovány pod ventilační systém. Tím dochází k podstatně menší ztrátě místa.

To platí pro malé pěstební stany, ale i pro velké profesionální instalace a skleníky.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení