Lumatek Digital Panel je vyspělý digitální regulátor osvětlení, který nabízí absolutní kontrolu nad vysokofrekvenčními předřadníky Lumatek a dodává pěstování bylinek další rozměr. Vyspělá technologie regulátoru spojuje inteligentní monitoring teploty v pěstební místnosti, časování světel, bezpečnostní kontrolu a režimy stmívání. Precizní řízení umělého pěstebního osvětlení nebylo nikdy snazší! Připojení panelu k předřadníku a jeho nastavení je intuitivní a jednoduché. Pomocí přiloženého návodu nebo instruktážního videa ho zvládne i začínající grower.

Možnost připojení všech Lumatek Controllable předřadníků

Controller je kompatibilní se všemi vysokofrekvenčními předřadníky pro HPS a MH výbojky Lumatek Controllable 600W a 1000W, v 240V i 400V verzi. Umí řídit i Lumatek CMH předřadníky 630W, včetně kompletní lampy Complete Fixture Aurora.

Připojení pomocí In-line TRS kabelu (3,5mm sluchátkový jack)

Panel disponuje dvěma kanály. Každý kanál lze nastavit samostatně a zvládne obsloužit až 200 předřadníků. Celkem je tedy možno připojit až 400 předřadníků!

Digitální časování, automatizace

Kontroler Lumatek Digital Panel funguje také jako spínací hodiny a pro každou ze dvou zón lze nastavit vlastní čas sepnutí/vypnutí.

Chytrá údržba teploty v pěstební místnosti

Teplotní čidla neustále hlídají a vyhodnocují teplotu ve skleníku nebo pěstebním boxu. Pokud dojde k překročení nastavené teploty, kontroler ztlumí osvětlení případně v druhém kroku zcela osvětlení vypne, aby nedošlo k úhynu rostlin či poškození pěstebního prostoru.

Možnost automatické simulace východu a západu slunce

Stejně jako vy, i vaše rostliny potřebují k rannímu nastartování metabolismu a večernímu uložení ke spánku čas. Zapnutí osvětlení ihned na plný výkon není efektivní, protože rostlina ještě není schopna plné fotosyntézy. To samé platí i pro vypnutí výbojek, kdy fotosyntéza ještě určitou dobu dobíhá. Simulace východu a západu slunce je tak nejen více přirozená, ale šetří i náklady na energii.

Součástí balení Lumatek Digital Panel jsou kromě řídící jednotky také dvě teplotní sondy, dva kabely na připojení předřadníků a jeden kabel s IEC konektorem do zásuvky.

Popis řídící jednotky Lumatek Digital Panel

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení