Na konopném veletrhu Cannafest nemůžeme v žádném případě chybět. Navštivte nás na stánku č. 11 (sektor A, hala 5) od pátku 1. do neděle 3. listopadu. Můžete

  • si prohlédnout naše pěstební komplety
  • nakoupit se slevou minimálně 20%
  • dozvědět se zajímavé informace
  • a také si nechat poradit od našich odborníků

Veletrh Cannafest se koná první listopadový víkend na výstavišti PVA Expo v Letňanech, nedaleko od zastávky metra linky C.

Prohlédněte si naše pěstební komplety naživo

Na našem e-shopu najdete mj. kompletní growboxy s osvětlením, ventilací a dalším důležitým příslušenstvím. Ty označené jako „Pěstební komplet Cannafest“ si můžete na veletrhu prohlédnout, osahat a získat vyčerpávající informace o jednotlivých komponentech.

Nakoupíte se slevou minimálně 20%

Všechny vystavené produkty si můžete pořídit minimálně s 20% slevou, některé produkty i s vyšší!

Do 3.listopadu můžete soutěžit v kvízu o super ceny v celkové hodnotě přes 40 000 Kč

Stačí správně odpovědět na pět snadných otázek  zde a jedna z cen může být vaše. Hrajeme o chytrou řídící jednotku GroLab v ceně 20800,-, pěstební komplet Homebox 600W v ceně 16950,- a kompletní digitální set osvětlení na 1 m2 s předřadníkem GENT Parseq 600W.

Ze všech správných odpovědí navíc vylosujeme dalších 20 výherců, kteří získají poukázku na 20% slevu na nákup u nás v obchodě a na eshopu Growmarket.cz. Uzávěrka soutěže je 3. listopadu ve 13:00. O hodinu později budeme losovat výherce. Živý přenos ze slosování sledujte na našem Facebooku.

Stavte se a nechte se překvapit!

Zastavte se u nás na stánku č. 11, sektor A, hala 5. Těšíme se na vás!

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva