Nový zkušební balíček hnojiva od Biobizz

Chcete rozjet domácí pěstování, ale zatím nevíte, kde a s čím začít? Biobizz Try Pack indoor je speciálně sestavená kombinace tří organických hnojiv pro začátečníky, aby si udělali představu, jak hnojiva fungují a jak se s nimi pracuje.

Biobizz Try Pack indoor obsahuje tato hnojiva ve velikosti 0,25 ml: Bio·Grow®, Bio·Bloom™ a Top·Max™ . Kombinace je navržená tak, aby rostlině poskytovala dostatečnou výživu po celou dobu jejího životního cyklu.

 Bio·Grow® - toto hnojivo funguje skvěle pro všechny typy půdy i substrátu. Jeho základem je 100% holandský organický extrakt z cukrové řepy, zvaný vináza. Tento vedlejší produkt výroby cukru vzniká procesem přírodní fermentace. Škroby obsažené v cukru jsou ošetřeny enzymy za účelem výroby glukózy, která spolu s dalšími živinami vytváří bohatý zdroj potravy pro mikroby, jejichž populace obohacují půdu. Přírodní cukry a draslík aktivují bakterie v substrátu a jsou tak zárukou bohaté sklizně a lahodných plodů.

Bio·Grow® začnete používat, jakmile se objeví první listy a rostlina dosáhne výšky 10-15 cm. Používejte jej až do konce vegetačního období.

Bio·Bloom™ je tekuté organické hnojivo s nízkým obsahem dusíku a dostatkem fosforu a draslíku, které garantuje bujná květenství a lahodné plody. Hnojivo dále obsahuje všechny potřebné enzymy a aminokyseliny, které dokonale fungují ve spojení s půdou. Zároveň bylo obohaceno o stopové prvky a enzymy rostlinného původu, které jsou zárukou silných stonků a vitálních rostlin.

Bio·Bloom™ lze používat od období květenství až do sklizně. Biobizz doporučuje přidat na litr vody zhruba 2-4 ml Bio·Bloom™.

Top·Max™ funguje jako posilovač květenství. Obsahuje složky, které pomohou zvýšit dosaženou velikost a hmotnost květů. Zároveň zlepšují příjem živin. a rostliny po jeho použití mají sladší, jemněji chutnající plody. Díky tomu, že dokáže z půdy vytáhnout minerály jako vápník, železo a hořčík, aktivuje proudění živin v rostlině a tím stimuluje její metabolismus.

Top·Max™ je vhodný používat během období květenství. V prvních týdnech doporučujeme dávku 1 ml na litr vody. V týdnech před sklizní lze dávku zvýšit na 4 ml na litr vody.

Biobizz Try Pack indoor zakoupíte zde: (doplnit odkaz)

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva