CANNA Sharing Growhow s Pieterem Klaassenem

V úterý 11. 2. v 18:00 pořádáme v growmarket.cz seminář v rámci CANNA Sharing Growhow tour. Mnohaletý odborník a konzultant Pieter Klaassen se tentokrát podělí o hodnotné grow-how určené obvykle profesionálním pěstitelům. Nebudou to tedy žádné nudné základní znalosti, půjdeme do hloubky.

Seminář je zdarma! Rezervujte si místo na info@growmarket.cz

CANNA – výzkum a kvalita

Od samého začátku byla věda a výzkum základem všech produktů značky CANNA. Za její kvalitou stojí špičkové laboratoře po celém světě, zkušení výzkumní pracovníci a odborníci na pěstitelství. CANNA nabízí široký sortiment substrátů, hnojiv a aditiv s velmi vysokým standardem pro dokonalé výsledky pěstování.

Master pěstitel Pieter Klaasen

Právě Pieter Klaassen je hlavní tváří celého sofistikovaného „grow-how“ značky CANNA. Je to odborník na indoor pěstování rostlin v řízeném prostředí a působí jako konzultant i pro velké komerční pěstitele. Pieter pravidelně cestuje po Evropě a předává znalosti a rady v rámci CANNA Sharing Growhow tour.

Profesionální řízení klimatu

Většina pěstitelů asi zná základní parametry prostředí, které zásadně ovlivňují vitalitu rostlin a potažmo výslednou úrodu. V semináři ale Pieter Klaassen tohle téma rozvine do podstatných detailů a souvislostí, které řadovým pěstitelům unikají. Budeme se podrobně věnovat hlavně následujícím bodům:

  • vlhkost, teplota a parametry světla ve vzájemné souvislosti
  • teplota kořenů/substrátu a roztoku
  • EC a pH během pěstebního cyklu
  • asimilace, disimilace, transpirace
  • frekvence a vydatnost cyklu zavlažování
  • hladina CO2 a kyslíku

V průběhu i po semináři bude prostor pro vaše dotazy k tématu, nebo i jiné otázky, které se týkají pěstování. Málokdy máte šanci získat tak aktuální a odborné rady.

Těšíme se na setkání!

Týmy growmarket.cz a Canna 

Více info na telefonu [+420] 730 330 382

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení