S lítostí oznamujeme zrušení semináře ze strany dodavatele, z důvodu nemoci člena teamu. Právě jednáme o novém termínu. 🙏

Na další seminář jsme si pozvali odborníky z Advanced Nutrients. Možná jste už setkali s názorem že zámořští pěstitelé i producenti výživy jsou v mnoha ohledech dál než velká část evropské konkurence. Co myslíte, je tomu opravdu tak?

AN je společnost s dlouhou historií a miliony spokojených zákazníků po celém světě. Mimochodem, víte snad o jiných hnojivech, která se dostala na stránky světoznámých časopisů Forbes nebo Playboy?

Vyčerpávající výzkum, ověřené vědecké poznatky, mimořádné úspěchy!

Advanced Nutrients ztělesňují komplexní přístup k hydroponickému pěstování bez ohledu na objem produkce. Všechna hnojiva a doplňky se vyrábí z nejkvalitnějších ingrediencí a podléhají velice přísným kontrolám kvality už více jak 15 let.

O čem seminář bude?

Produktové školení

Důkladně se seznámíme se všemi řadami a produkty Advanced Nutrients. Už nikdy nebudete tápat při výběru vhodné základní výživy, kořenového nebo květového stimulátoru.

Troubleshooting

Dozvíme se, jak správně řešit časté pěstitelské problémy.

Nastavení automatické závlahy

Vysvětlíme si, jak zalévat rostliny co nejefektivnějším způsobem.

Seminář Advanced Nutrients

Kdy: sobota 10.9.2022 od 14:00

Kde: showroom growmarket.cz

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení