Velký reflektor s dvěma paticemi Adjust-A-Wings Enforcer Large Twin je určen pro dvě HPS nebo MH výbojky 400-600W. Rozměry 100x70 cm, standardní odrazivost 86%. Včetně objímek. ...Číst více >>

17444

Cena:

2 999 Kč

Skladem 10 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

Adjust-A-Wings Enforcer Large Twin, velké stínidlo pro dvě výbojky

Velké stínidlo Adjust-A-Wings Enforcer Large Twin zajistí rovnoměrný odraz světla pro pěstební plochu až 3.9 m2. To umožňuje efektivní pěstování bylinek cca na 2.2x1.8 m. Kvalitou nemůžou soupeřit s verzemi Defender a Avenger, jejich hlavní výhodou je cenová dostupnost a nastavitelnost křídel. Odrazivost nerez povrchu je standardních 86%.

Dvě výbojky pod jedním reflektorem

Adjust-A-Wings Enforcer Large Twin je kompatibilní se všemi HPS a MH výbojkami v naší nabídce. Pro toto velké stínidlo je ale určitě nejvhodnější 400W nebo 600W výbojka, jedině tak využijete jeho potenciál na maximum. Varianta Twin umožňuje zapojení dvou výbojek současně.

Maximální rozpětí stínidla je 100x70 cm. Doporučujeme si prohlédnout přiložené videa, manuály a pdf soubory, ve kterých získáte jak návod na sestavení stínidla, tak i inspiraci pro jeho dokonalé využití a skvělou úrodu.

Co je součástí tohoto Adjust-A-Wings Enforcer Large Twin?

Součástí této varianty je základní vybavení s dvěma paticemi a objímkami E40. Výbojka ani předřadník nejsou součástí produktu. Je možné dokoupit tepelné štíty Avenger/Enforcer Super Spreader a kabel s IEC konektorem.

Jaké jsou výhody tepelného štítu Avenger/Enforcer Super Spreader?

Tepelný štít sníží teplotu pod výbojkou až o 5° C, nedovolí vznik horkých míst ani studených rohů. Současně chrání vršky rostlin před spálením a stínidlo lze umístit blízko rostlin. Heat shield v žádném případně neblokuje, ale naopak velmi účinně rozptyluje světlo do šířky a tak podporuje nadprůměrné sklizně. Má stejnou povrchovou úpravu jako reflektor.

Dokonalý odraz světla s Adjust-A-Wings

Jak sestavit stínidlo Adjust-A-Wings Enforcer Large?

Technická specifikace

Druh chlazení: pasivní
Kabel: ne

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva