Adjust-A-Wings Hellion VS3 LED 250W, LED svítidlo

Multi kanálové LED svítidlo Adjust-A-Wings Hellion 250W s 4 lištami se hodí pro pěstování bylinek na ploše 75x75 až 100x100 cm. Oddělené ovladače umožňují vyladit světelné spektrum pro všechny fáze pěstebního cyklu. Více informací

Akce -23 % Doprava ZDARMA + Dárek

Adjust-A-Wings Hellion VS3 LED 250W, LED svítidlo

Multi kanálové LED svítidlo Adjust-A-Wings Hellion 250W s 4 lištami se hodí pro pěstování bylinek na ploše 75x75 až 100x100 cm. Oddělené ovladače umožňují vyladit světelné spektrum pro všechny fáze pěstebního cyklu. Více informací

Produkt již není v nabídce

Popis produktu

Adjust-A-Wings Hellion VS3 LED 250W, LED svítidlo

Multi kanálové LED svítidlo Adjust-A-Wings Hellion 250W s 4 lištami je vhodné pro pěstování na ploše 75x75 až 100x100 cm. Oddělené ovladače (růst, květ, UV) umožňují dokonalé řízení osvětlení podle potřeb rostlin po celou dobu pěstebního cyklu.

Vychutnejte si bohatší spektrum

Všechna svítidla Hellion VS3 LED jsou vybavena 3K + 5K bílými diodami s 660nm červenými diodami, které vytvářejí bohaté základní plné spektrum. Jiná "plnospektrální" LED svítidla často používají pouze jeden typ bílé diody smíšený s 660nm červenými diodami a u toho se zastaví. Kombinace bohaté základny (3K + 5K + 660nm) s diodami Far-Red a UV-A přináší světlo vynikající kvality, které podporuje zvýšenou úroveň fotosyntézy a podporuje vyšší kvalitu plodin.

Ovládněte pěstování

LED diody Hellion VS3 nabízejí pěstitelům novou revoluční úroveň fotomorfogenické kontroly. Díky oddělenému stmívání pro vegetaci, kvetení a UV záření lze snadno nastavit dokonalé spektrum pro kompaktní a silný vegetativní růst, snížení roztažnosti během přechodu a zvýšení hmotnosti a barvy a chuti v době kvetení.

Vyšší efektivita světelného managementu

Většina LED svítidel snižuje náklady tím, že pro provoz celého svítidla používá jediný ovladač, což nevyhnutelně snižuje účinnost. LED svítidla Hellion VS3 kombinují TŘI samostatné ovladače určené pro vegetaci, kvetení a UV diody, což umožňuje dosáhnout nové úrovně účinnosti systému.

Pro ovládání většího počtu svítidel využijte controller stejné značky.

Hlubší průnik světla

V tomto oddělení vás Adjust-A-Wings nikdy nechtěly zklamat! Každá světelná lišta se nachází pod vlastním mikroreflektorem, který pomáhá směrovat fotony ke koruně s větší přesností, ostrostí a intenzitou záření. Není třeba používat čočky snižující účinnost.

V obrázkové galerii si můžete prohlédnout doporučené pěstební plochy pro všechna Hellion LED svítidla.

Proč vyzkoušet LED osvětlení Hellion Adjust A Wings s tříkanálovým ovládáním

Kontrola intenzity světla byla vždy základem filozofie pěstování Adjust-A-Wings. Napodobováním přirozených sezónních signálů jsou rostliny v interiéru efektivněji řízeny, aby harmonicky a postupně přecházely z jedné fáze životního cyklu do druhé s minimálním stresem. To vše vede k výraznému zvýšení výnosu i kvality úrody.

Jednou z nejzajímavějších funkcí, která je společná všem modelům, je tříkanálové ovládání. Tři samostatné ovladače řídí diody VEG, BLOOM a UV, což znamená, že pěstitelé mohou produkovat vůči chorobám odolnější matečné a mladé rostliny, omezit protahování stonků při přechodu a zvýšit produkci biomasy a éterických olejů v květu

Důmyslné "mikroreflektory" jsou umístěny na horní části každého světelného panelu a pomáhají usměrňovat a zaostřovat intenzivní světlo, aniž by bylo nutné používat neúčinné čočky.

Dokonalé spektrum pro každou fázi

Všechny LED diody HELLION VS3 jsou vybaveny 3 nezávislými kanály (VEG, BLOOM, UV), které zajišťují spektrální rozmanitost a kontrolu. Kanál VEG je plnospektrální, bohatý na modrou barvu. Kanál BLOOM je rovněž plnospektrální, bohatý na červenou + vzdálenou červenou, a kanál UV poskytuje UVA + blízkou modrou pro jemnou povrchovou úpravu!

Kanály:

  • Kanál VEG: plnospektrální, bohatý na modré světlo
  • Kanál BLOOM: plnospektrální, bohatý na červené a Far Red světlo
  • Kanál UV: poskytuje UV-A a "Near Blue"

Specifikace:

  • Příkon: 250W
  • PPF/BPF: 620/650 umol/s
  • Účinnost: 2.6 µmol/J
  • Diody: Samsung, Osram, Seoul
  • Hmotnost: 7 kg

Parametry produktu

VýrobceAdjust-a-Wings
Wattáž (W) 250
Typ osvětlení LED
Pěstební plocha malá (0.5 - 1 m2)
Stmívatelné Ano
Fáze pěstebního cyklu celý pěstební cyklus
Kabel součástí produktu? integrovaný/IEC Plug&Grow

Pro měření spotřeby osvětlení nebo ventilátoru se hodí zásuvkový měřič spotřeby s pamětí PM5. K dalšímu výpočtu můžete použít naši kalkulačku spotřeby a nákladů pro indoor pěstování.


Světelné spektrum a fotosyntéza

Světelné spektrum a fotosyntéza

Kontext a vysvětlení některých základních principů, které mají praktický význam při indoor kultivaci rostlin s použitím umělého osvětlení. Odlišnosti ve světelném spektru ...

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení