Výhodná třílitrová sada Advanced Hydroponics obsahuje základní výživu pro celý pěstební cyklus. AH Grow na růst, AH Bloom na květ a AH Micro ...Číst více >>

16957

Cena:

1 049 Kč

Skladem 66 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

Advanced Hydroponics Dutch Formula TriPack 3 l, sada hnojiv

Cenově zvýhodněná sada základní výživy od Advanced Hydroponics of Holland obsahuje 3 litrové láhve. Vysoce koncentrovaná hnojiva z řady AH Dutch Formula jsou určena především pro hydroponické pěstování bylinek, ale v poloviční koncentraci se můžou použít i na pěstování v zemině. Při kultivaci rostlin v kokosovém substrátu použijte stejnou koncentraci jako u hydra.

Sada AH Grow, Bloom, Micro pro celý pěstební cyklus

Tato vysoce koncentrovaná organominerální hnojiva zajistí komplexní výživu po celý pěstební cyklus. Advanced Hydroponics Grow stimuluje celkový růst a posiluje zdraví rostliny. Advanced Hydroponics Bloom poskytne ideální podmínky pro bohatý a kvalitní rozkvět. Advanced Hydroponics Micro obsahuje chelátové mikročástice a pH pufry, které poskytují rostlině potřebnou stabilitu.

Sada hnojiv Advanced Hydroponics je vhodná pro pěstování bylinek na 1 m2. Nákup sady je výhodnější, než si kupovat jednotlivé produkty zvlášť. Tabulky dávkování najdete v přiložených pdf souborech.

Technická specifikace

Objem l: 3
Aditivum/výživa: sada
Hnojivo organické/minerální: organo-minerální
Google Merchant: Ano


Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva