Organický koktejl vitamínů, aminokyselin, hormonů, enzymů. Stimulátor BioCanna BioBoost podporuje tvorbu květů 100% bio způsobem. Posiluje imunitní systém, zlepšuje úrodu. ...Číst více >>

15054

Cena:

459 Kč

Skladem 43 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

BioCanna BioBoost 250 ml, květový akcelerátor

Přírodní květový akcelerátor BioCanna BioBoost se používá v období květu. Obsahuje širokou škálu bioaktivních látek. Rostlině pomáhá nejen podporou přirozené imunity, ale také zrychluje její metabolismus a zvyšuje tvorbu fruktózy. Výsledkem je masivní a rovnoměrná produkce květů, které neztrácejí nic ze své přirozené vůně a chuti. Sklizeň je celkově kvalitnější a objemnější.

100% organický doplněk BioCanna BioBoost 250 ml neobsahuje žádné hnojivo, jen přírodní hormony, enzymy, vitamíny nebo aminokyseliny. Používá se v kombinaci s dalšími produkty z řady BioCanna (BioVega, BioFlores, BioRhizotonic) hlavně při bio pěstování rostlin v substrátu BioTerra Plus. BioBoost je vhodný především pro outdoor pěstování.

Používání a dávkování BioCanna BioBoost

Organický květový akcelerátor BioBoost se dávkuje přibližně 20 až 40 ml na 10 litrů vody podle fáze vývoje nebo momentálních požadavků rostlin. Při pěstování bylinek v půdě, kokosu, recirkulačních nebo run to waste systémech využijte další informace a dávkovací tabulky Canna ke stažení nebo si prohlédněte video.

BioCanna BioBoost neobsahuje žádné NPK živiny. Používá se v období květu jako součást zálivky nebo jako listové hnojivo ve formě postřiku. Zálivku vždy spotřebujte do sedmi dnů. Nekombinujte s přípravky, které obsahují peroxid H2O2. Je 100% kompatibilní se všemi organickými hnojivy a substráty značky BioCanna.

Technická specifikace

Objem l: 0.25
Aditivum/výživa: booster
Hnojivo organické/minerální: organické

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva