Silný a 100% organický květový booster General Organics Bud stimuluje metabolické procesy a podporuje příjem živin ve fázi květu. Rostliny se obsypají květy. ...Číst více >>

15352

Cena:

659 Kč

Skladem

ks
Osobní odběr:
Možný dnes do 17:00 h.
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

General Organics Bud 1 l, květový booster

Přírodní doplněk základní výživy General Organics G.O. Bud obsahuje špičkové biostimulanty a podpůrné transportní látky organického původu. Díky nim vylepšuje metabolismus rostlin, zvyšuje příjem živin a podporuje mohutný rozkvět.

Univerzální květový booster General Organics Bud 1 l pomůže rostlině využít genetický potenciál na maximum. Využívá se také jako postřik na listy. Je vhodný pro všechny pěstební metody a zavlažovací systémy.

Používání a dávkování GHE G.O. Bud

Organický kořenový a růstový stimulátor General Organics Bud se používá od začátku květové fáze v poměru 3-5 ml na 1 litr vody. Tabulky dávkování General Organics najdete v přiložených souborech.

Řada General Organics od General Hydroponics je vhodná pro ekologické pěstování outdoor i indoor. Certifikované hnojivo pro bioponii, organickou hydroponii v recirkulačním systému, když rostliny přijímají živiny přes obnažené kořínky.

Technická specifikace

Objem l: 1
Aditivum/výživa: booster
Hnojivo organické/minerální: organické

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva