Květovou složku GHE FloraDuo Bloom tvoří minerální živiny a bio aktivátory. Používá se od 1. týdne a povzbuzuje hlavně průběh kvetení. ...Číst více >>

16390

Cena:

14 699 Kč

Skladem do 14 dnů

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

GHE FloraDuo Bloom 60 l, základní hnojivo květová složka

Základní hnojivo GHE FloraDuo Bloom obsahuje všechny základní živiny dusík, fosfor a draslík. Speciální květová složka podporuje bezvadný průběh fáze květu. Bio aktivátory posilují odolnost rostlin a zlepšují absorpci živin.

Proč pěstovat bylinky s GHE Flora Duo?

Řada General Hydroponics FloraDuo je univerzální a vysoce účinná dvousložková výživa pro pěstování bylinek v růstové i květové fázi. Nabízí jedinečný poměr výkon/snadné použití. Kromě toho má tato bezkonkurenční formule vytvořená odborníkem NASA C. Hermannem další výhody.

Velmi koncentrované základní hnojivo na růst GHE FloraDuo Grow je vhodné pro všechny pěstební metody a substráty, indoor i outdoor pěstování. Obsahuje dobře rozpustné a vstřebatelné minerály a účinné bio aktivátory, které se postarají o špičkový průběh období růstu a květu.

Používání a dávkování GHE FloraDuo Bloom

Obě složky GHE FloraDuo Grow a FloraDuo Bloom se používají od prvního týdne současně. Nejdříve s vodou smícháme složku Grow, pak se přidá složka Bloom. Poměr koncentrace se mění dle fáze pěstebního cyklu a aktuálních potřeb rostliny. Je k dispozici pro tvrdou (Hard Water) i měkkou (Soft Water) vodu.

Tabulky dávkování General Hydroponics FloraDuo najdete v přiložených souborech. Při pěstování bylinek v půdním substrátu používejte nižší koncentrace než pro hydroponii a kokos. Základní minerální hnojivo se také úspěšně kombinuje s doplňky General Hydroponics.

Technická specifikace

Objem l: 60
Aditivum/výživa: výživa
Hnojivo organické/minerální: minerální

General Hydroponics FloraDuo

GHE FloraDuo pěstování v zemině


Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva