Silně koncentrovaný Grotek Blossom Blaster je určen pro období květu, kdy zajistí bohatý přísun fosforu a draslíku. Je vhodný pro pěstování bylinek v zemině, kokosu i hydroponii. ...Číst více >>

21630

Cena:

1 839 Kč

Skladem 11 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

Grotek Blossom Blaster 130 g, květový stimulátor

Prášek na minerální bázi Grotek Blossom Blaster 130 g neobsahuje žádný dusík, ale pouze vysoké množství fosforu a draslíku v dobře dostupné a kvalitní formě. Poměr NPK je 0-48-31. Obě makroživiny jsou dobře vstřebatelné a rostlina na ně reaguje okamžitě. Nastartuje buněčnou aktivitu, zvýší obsah cukrů a květy i plody dozrávají kvalitněji.

Květový stimulátor Grotek Blossom Blaster 130 g razantně podporuje kvetení rostlin, částečně podporuje i rozvoj kořenů a zelených částí rostliny. Pro ještě vyšší maximalizaci úrody se doporučuje kombinovat s Grotek Bud Fuel Pro.

Je vhodný pro všechny typy pěstebních médií a začíná se používat hned, jakmile rostlina přepne na květ. Kvůli vysoké koncentraci se používá maximálně 2x za celý pěstební cyklus.

Dávkování a používání Grotek Blossom Blaster

Míchá se v poměru 1 gram na 10 litrů vody. Při pěstování v zemině se doporučuje rozmíchat s vodou a nalít ke každé rostlině cca 0.5 litru. Při hydroponickém pěstování se míchá přímo se zálivkou.

Tabulky Grotek dávkování pro růstovou a květovou fázi najdete ke stažení v přiložených souborech.

Technická specifikace

Aditivum/výživa: booster
Hnojivo organické/minerální: minerální
Hmotnost kg: 0.130

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva