Jílovitý prášek 100% organického původu, Grotek Synergy, obsahuje houbu mykorhizu. Silně podporuje úrodnost půdy, stimuluje rozvoj kořenového systému i komplexní růst. ...Číst více >>

36251

Cena:

1 449 Kč

Skladem 6 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

Grotek Synergy 140 g, půdní doplněk

Silný půdní doplněk stimuluje výbušný kořenový rozvoj, bohatý růst i úspěšnou a velmi produktivní sklizeň. Grotek Synergy 140 g zkvalitňuje komplexně půdní substrát, zvyšuje příjem živin a odolnost rostlin, například proti suchu.

Mykorhiza, mycorrhizae (Glomus iranicum var tenuihypharum ) je univerzálně prospěšná houba, která má pozitivní účinky na naprostou většinu zemské flóry včetně kvetoucích rostlin nebo zeleniny. Abnormální účinky vykazuje i při intenzivním pěstování zemědělských plodin. Hlavní výhodou je rychlý růst mycelia a vysoká míra kolonizace kořenů. Výsledkem jsou zdravější rostliny a účinnější využití hnojiv a vody.

Tento druh houby se osvědčil hlavně v podmínkách, kdy je půda bohatá na živiny a má vysoké EC. Spory v Grotek Synergy 140 g jsou menší než u konkurenčních produktů a jejich účinek je velmi rychlý. Je kompatibilní se všemi hnojivy Grotek.

Dávkování a používání Grotek Synergy

Organická přísada se míchá se substrátem v poměru 1 g na 4 litry zeminy. Může se nechat i rozpustit ve vodě. Aplikuje se 5 dnů po přesazení a pak každých cca 10-14 dní až do sklizně. Vysoce koncentrovaný sypký doplněk se dobře rozpouští a je snadno vstřebatelný.

Tabulky Grotek dávkování pro růstovou a květovou fázi najdete ke stažení v přiložených souborech. Zamezte styku s očima, pokožkou a oděvem. Po použití si umyjte ruce. Uchovávejte na chladném, tmavém místě se zajištěním víčkem.

Technická specifikace

Aditivum/výživa: aditivum
Hmotnost kg: 0.140

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva