Akce -33%

Parabolické stínidlo Lumatek Shinobi Ultra o průměru 80 cm disponuje vysokou odrazivostí 95% a je speciálně vyladěno pro rovnoměrné pěstování bylinek na 1 m2. ...Číst více >>

36006

Cena:

2 277 Kč

3 399 Kč

1 122 Kč (33%)

Skladem 2 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

Lumatek Shinobi Ultra Ø 80 cm, střední parabolické stínidlo

Reflektor britské výroby, Lumatek Shinobi, je zhotoven z vysoce kvalitních komponentů. Toto stínidlo o průměru 80 cm je vhodné pro pěstování bylinek s HID výbojkami s wattáží až 1000W. Speciální parabolický tvar zajišťuje rovnoměrný rozptyl světla na 1 metru čtverečním a je ideální pro pěstování vzrostlých rostlin na menší ploše.

Kvalitní stínidlo Lumatek Shinobi Ø 80 cm se instaluje tak, aby výbojka svítila svisle. Oproti klasickým horizontálním reflektorům má jednu zásadní výhodu. Speciální konstrukce hravě odráží světlo především směrem dolů, takže nedochází k úniku světla do stran. Vy se nemusíte starat o další odraz a řešit jakou fólií si vylepšíte stěny growboxu.

Shinobi Ultra zajistí 95% odrazivost a perfektní fotosyntézu

Stínidlo Lumatek Shinobi Ultra nedovoluje vznik jakýchkoliv horkých míst a lze ho umístit velmi blízko nad rostliny bez rizika popálení jejich vršků. Vrchní část stínidla je možné otevřít, aby tudy proudilo co nejvíce čerstvého vzduchu a lampa se ochladila. Při uzavření bude efekt opačný a vzduch se bude ohřívat. Oboje se může hodit při pěstování bylinek v horkém resp. chladném prostředí.

Kulaté stínidlo Lumatek Shinobi Ultra Ø 80 cm je vybaveno objímkou E40 a 4 metrovým kabelem s IEC zástrčkou. Je kompatibilní s HPS, MH výbojkami, ale i CFL úsporkami. Balení obsahuje stavebnici. Při skládání využijte podrobný návod, který najdete u produktu nebo ke stažení v přiložených souborech. Sestavení nezabere víc jak několik minut.

Další předností je nízká hmotnost a silnější kabel. Stínidlo je vysoké 40 centimetrů. Elektrický konektor je dimenzován až pro napětí 750V. Nezapomeňte, že některé výbojky nejsou určeny pro vertikální používání, proto doporučujeme používat výbojky Lumatek.

Povrch stínidla Ultra 95 garantuje nadprůměrnou 95% odrazivost, úprava White cca standardních 86%.

Technická specifikace

Druh chlazení: pasivní
Kabel: ano

Lumatek Digital Panel, inteligentní inovace

Lumatek Digital Panel je vyspělý digitální regulátor osvětlení, který nabízí absolutní kontrolu nad předřadníky nebo Complete Fixture značky Lumatek a dodává pěstování bylinek další rozměr.

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva