Dvě láhve komplexní základní výživy Plagron Hydro A+B, na hydroponické pěstování bylinek. Hnojivo na růst a květ se používá společně, od 1. týdne celý pěstební cyklus. 2x 1 litr. ...Číst více >>

17192

Cena:

399 Kč

Skladem 17 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

Plagron Hydro A+B 1 l, základní hnojivo na růst a květ

Velmi koncentrované hnojivo Plagron Hydro A+B poskytuje hydroponicky pěstovaným rostlinám dostatek základní výživy po celý pěstební cyklus. Růst podporující složka A je bohatá na vápník, neobsahuje fosfor, poměr dusíku a draslíku je 5-2. Složka B obsahuje hořčík, poměr NPK je 2-5-9 a podporuje hlavně květ. Vápník chrání před teplotním stresem, hořčík zlepšuje účinky fotosyntézy.

Základní hnojivo pro hydroponické pěstování

Univerzální hydroponické hnojivo Plagron Hydro A+B 1 l je využitelné při pěstování bylinek v inertních substrátech (rockwool, keramzit apod.) v odtokových i recirkulačních zavlažovacích systémech nebo květináčích. Kapalné hnojivo se dobře rozpouští a nekrystalizuje. Používá se v kombinaci s většinou doplňků Plagron.

Dávkování a používání Plagron Hydro A+B 1 l

Před použitím dobře protřepte. Obě složky Plagron Hydro A+B se používají vždy současně ve vyrovnaném poměru. Při přípravě zálivky je ale třeba nejdříve ve vodě rozmíchat hnojivo A a teprve když je dobře rozpuštěné, přidává se hnojivo B. Obě složky se míchají v poměru 1:625, do 1 litru vody se přidává 1.6 ml. Hotová zálivka vydrží 4 až 10 dnů.


Hodnoty pH doporučujeme pravidelně kontrolovat. Tabulky dávkování Plagron Hydro A+B a další důležité informace najdete v přiložených souborech nebo videu.

Jak se používá hnojivo Plagron Hydro A+B?

Technická specifikace

Objem l: 1
Aditivum/výživa: výživa
Hnojivo organické/minerální: minerální

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva