Smart BIG CO2 Gemini, generátor CO2

Přírodní generátor oxidu uhličitého Smart CO2 Bag Gemini stimuluje růst, zlepšuje kvalitu a zvětšuje úrodu. Dvojnásobná velikost je určena pro větší prostory s vysokou spotřebou CO2. Více informací

Smart BIG CO2 Gemini, generátor CO2

Přírodní generátor oxidu uhličitého Smart CO2 Bag Gemini stimuluje růst, zlepšuje kvalitu a zvětšuje úrodu. Dvojnásobná velikost je určena pro větší prostory s vysokou spotřebou CO2. Více informací

Produkt již není v nabídce

Popis produktu

Smart BIG CO2 Gemini, generátor CO2

Oxid uhličitý je důležitý pro silný růst rostlin i nadprůměrnou kvalitu sklizně všech bylinek a plodin. V přírodě mají rostliny k CO2 neustálý přístup. Při indoor pěstování je ale třeba produkci CO2 povzbudit, třeba pomocí přírodního generátoru. Smart CO2 Bag Gemini je velmi účinný sáček pro tvorbu oxidu uhličitého, dvakrát větší než základní verze Smart CO2 Bag. To znamená, že vydrží buď dvakrát déle nebo se hodí pro dvakrát větší prostor na stejnou dobu. Obsahuje mycelia, která spotřebovávají kyslík a vyrábí CO2.

  • Nejlevnější produkce CO2 na trhu
  • Smart CO2  je přírodní, bezpečný a nákladově efektivní způsob výroby CO2 (oxid uhličitý) pro potřeby intenzivně pěstovaných rostlin. 
  • Poté, co pověsíte Smart CO2 správně nad rostlinu, již není vyžadována žádná údržba! 

Nedostatek CO2 vede k pomalejšímu růstu a horší úrodě

Cenově výhodné sáčky Smart CO2 Bag Gemini zajistí optimální průběh fotosyntézy. Balení obsahuje dva oddělené sáčky. Rostliny budou díky dostatečnému zásobování oxidem uhličitým silnější a zdravější. Podpoří se rychlejší růst i dřívější kvetení. Stonky budou pevnější, listy zelenější. Větším a chutnějším květům a plodům se zároveň zintenzivní jejich přirozená barva i vůně.

Sáček na vytváření CO2 je kompatibilní s jakoukoliv pěstební metodou. Vyšší příjem CO2 pravděpodobně zvýší okolní teplotu a povzbudí spotřebu vody i živin. Rostliny budou potřebovat více světla.

Jak se CO2 Bag Gemini používá?

Předností Smart CO2 Bag Gemini je naprosto bezpečné a jednoduché použití bez složité údržby. Přírodní generátor oxidu uhličitého stačí proděravět 6 otvory a pověsit do dráhy oscilačního větráčku. Současně by neměl být v blízkosti tepelných nebo světelných zdrojů. Produkce CO2 započne při kontaktu obsahu sáčku s kyslíkem. Trvá to pár dní. K reakci dochází pouze při teplotě vyšší než 18° C.

Jeden samostatný sáček CO2 Bag vydrží cca 1-3 měsíce v závislosti na velikosti místnosti a počtu rostlin. Skladuje se v chladu a suchu.

Parametry produktu

VýrobceSmart CO2
Měření/kontrola CO2

Grow novinky v červnu

Grow novinky v červnu

Mezi nejvýznamnější novinky z poslední doby patří dva špičkové controllery pro LED osvětlení, rockwool pro microgreens a užitečné příslušenství pro zahrádkáře Garland.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení