Praktický pomocník se suchým prostředím. Ultrazvuková zvlhčovačka Supermist 4 l vypouští jemnou mlhu a zařídí optimální vlhkost pro lidi, zvířata i rostliny. Vydrží až 16 hodin provozu. ...Číst více >>

20730

Cena:

1 399 Kč

Skladem 9 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

Supermist Ultrazvukový zvlhčovač 4 l, 250 ml/h

Mlhovač s čtyřlitrovou nádrží se hodí pro uzavřená místa, která se potýkají s nadměrnou suchostí. Příliš suché prostředí s podprůměrnou vlhkostí ohrožuje správný růst a vývoj rostlin v každé fázi. Nejčastěji se používá při množení rostlin a propagaci nebo v růstovém období.

Ultrazvukový zvlhčovač Supermist 4 l je vhodný pro plochu přibližně 20/10 m2. Zvlhčovačka s plnou nádrží vydrží cca 16 hodin nepřetržitého provozu. Předností je také tichý chod kolem 32 db a příkon jen 30W.

Jakou vodu použít do zvlhčovače?

Neupravená voda obsahuje minerály nebo nečistoty, které mohou zanést mechanismus zvlhčovačky. Tím se snižuje jeho výkon i životnost. Zavápněné nebo znečistěné přístroje nelze reklamovat, protože je to způsobené vodou. Proto doporučujeme používat destilovanou nebo demineralizovanou vodu. Pokud používáte kohoutkovou vodu, čistěte nádržku od vodního kamene.

Když zvlhčovačku Supermist 4 l delší dobu nepoužíváte, je vhodné ji ponechat v dostatečně vlhkém prostředí.

Technická specifikace

Objem l: 4

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva