Sure Air Gel Cafe Creme 1 l, neutralizér zápachu

Účinný gelový neutralizér Sure Air Gel Cafe Creme likviduje rychle zápach organického i anorganického původu. Vůně káva. Více informací

Sure Air Gel Cafe Creme 1 l, neutralizér zápachu

Účinný gelový neutralizér Sure Air Gel Cafe Creme likviduje rychle zápach organického i anorganického původu. Vůně káva. Více informací

Na cestě
Datum naskladnění
10.08.2020
496 Kč 446 Kč
Pokud vyberete špatně - vrácení zdarma do 30 dní. Diskrétní dodání v diskrétním balíčku
Výrobce: Sure Air
Kód produktu: 16922
Nevíte si s něčím rady? Odborník Adam Vám poradí

Popis produktu

Sure Air Gel Cafe Creme 1 l, neutralizér zápachu

Nežádoucí vůně dokážou znepříjemnit obytné i pracovní prostory, soukromá i veřejná místa. Neutralizér pachu Sure Air Gel Cafe Creme 1 l využívá intenzivní sílu esenciálních olejů přírodního původu k naprosté likvidaci nepříjemného zápachu organického i anorganického původu.

Proč jsou neutralizéry účinnější než osvěžovače vzduchu?

Narozdíl od osvěžovačů vzduchu fungují gelové neutralizéry Sure Air tak, že pachy nepřekrývají, ale rovnou zcela eliminují. Jedinečné zkušenosti získané z průmyslových provozů garantují absolutní spolehlivost, kterou potvrzuje naprostá většina spokojených zákazníků z mnoha oborů lidské činnosti.

Výsledkem je krásně čistý vzduch s příjemnou osvěžující vůní kávy. Všechny SureAir produkty jsou vytvořeny na organické bázi bez nebezpečných chemikálií a prokazatelně se osvědčily například na toaletách, v restauracích a hospodách, kuchyních, kuřáckých místnostech, tělocvičnách a posilovnách nebo ve fast foodech. Prostě všude, kde to může nepříjemně smrdět!

Jak správně používat gelové neutralizéry pachu Sure Air Gel?

Sure Air Gel Cafe Creme 1 l umístíme ideálně do epicentra zápachu a zajistíme dobré větrání. Čím více vzduchu přijde do kontaktu s gelem, tím účinnější bude. Pro ještě efektivnější rozptyl a eliminaci zápachu a extrémně silný smrad ve větším prostoru doporučujeme využít elektrický ventilátor SureAir Neutra Breeze, který snadno rozptýlí neutralizační molekuly do všech směrů. Praktický rozprašovač přesně sedí na uzávěr. Gel můžete umístit i do ventilačního systému.

Před použitím gel důkladně promíchejte. Jakmile se na povrchu objeví jinak zbarvená kůra, stačí přidat trošku vody a opět promíchat. Při nonstop používání by měl jeden litr gelu vydržet asi měsíc. Pak doporučujeme výměnu.

Parametry produktu

Hmotnost (kg) 1