Třešňová vůně v silném rozprašovači Sure Air PowerBlast Cherry eliminuje nepříjemné pachy organického i anorganického původu rychle a nekompromisně. ...Číst více >>

17453

Cena:

319 Kč

Skladem 14 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

Sure Air PowerBlast Cherry 500 ml, neutralizér zápachu

Sure Air PowerBlast Cherry je extrémně silný bojovník proti nežádoucímu zápachu s okamžitým účinkem. Sprej s esenciálními oleji na přírodní bázi ničí molekuly zápachu a nahrazuje je příjemnou vůní třešně. Předností je velký dostřik, silnější než u Sure Air Spray produktů.

Proč jsou neutralizéry účinnější než osvěžovače vzduchu?

Narozdíl od osvěžovačů vzduchu fungují neutralizéry Sure Air tak, že pachy nepřekrývají, ale rovnou zcela eliminují. Jedinečné zkušenosti získané z průmyslových provozů garantují absolutní spolehlivost, kterou potvrzuje naprostá většina spokojených zákazníků z mnoha oborů lidské činnosti.

Výsledkem je krásně čistý vzduch s osvěžující vůní třešně. Všechny SureAir produkty jsou vytvořeny na organické bázi bez nebezpečných chemikálií a prokazatelně se osvědčily například na toaletách, v restauracích a hospodách, kuchyních, kuřáckých místnostech, tělocvičnách a posilovnách nebo ve fast foodech. Prostě všude, kde to může nepříjemně smrdět!

Jak správně používat neutralizéry zápachu Sure Air PowerBlast?

Výrobce doporučuje po použití Sure Air PowerBlast Cherry 500 ml nechat místnost pár minut prázdnou, aby se vůně důkladně rozptýlila a usadila. Delší účinek zajistí nastříkání na textil. Nedoporučuje se stříkat na lesklé povrchy. Před použitím protřepejte.

Technická specifikace

Objem l: 0.5

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva