Kapsle Torus Hydro Perfect pH je určena pro nádrže s kapacitou 266 litrů. Nejmodernější iontová technologie Perfect pH je rychlá, účinná a absolutně nezávadná cesta ke stabilnímu pH. ...Číst více >>

36566

Cena:

6 199 Kč

Skladem do 14 dnů

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

Torus Hydro Perfect pH kapsle, pro 266 litrů

Důmyslná technologie PerfectpH od Torus Hydro posílá měřící přístroje nekompromisně do sběru. Už žádné složité pufrování a monitorování živného roztoku. Tato speciální kapsle pro 266 litrů by měla vydržet cca 2 měsíce. Když se vyčerpá, můžete ji obnovit pomocí roztoku Perfect pH Recharge Solution. Ke kapslím Torus Hydro Perfect pH není třeba InLine filtr, kapsle stačí položit do nádrže.

Hlavní přednosti technologie Torus Hydro Perfect pH

  • Perfect pH je revoluční stabilizátor pH, který automaticky vyrovnává pH vašeho hydroponického či pěstebního systému. Již žádné měřící přístroje a kyseliny.
  • Perfect pH zajistí, aby byla hodnota pH stále v ideálním rozmezí pro optimální vstřebávání živin.
  • Pokročilá iontová technologie Perfect pH odstraňuje nechtěné výkyvy pH, které omezují vývin rostlin a oslabují imunitní systém.
  • Při použití Perfect pH již nemusíte do roztoku přidávat žádné chemické pufry a kyseliny. Omezíte tak časté změny pH a výměny živného roztoku.

V recirkulačních systémech(např. NFT) bude Perfect pH automaticky udržovat hodnotu pH na 5,7 - 6,5. V ne-recirkulačních systémech (např. Autopot) jednoduše nastavte požadované pH a Perfect pH ji udrží v rozmezí ± 10%.

Kapsle navržena pro nádrže o objemu 266 litrů, kde udrží pH nejméně 2 měsíce. V menších nádržích kapsle udrží stabilní pH déle. Kapsli pak znovu obnovíte pomocí roztoku Perfect pH Recharge Solution.. 266 litrů je 70 galonů. Další důležité informace najdete ve videu.

Jak se používá perfect pH od Torus Hydro?

The PerfectpH - První automatický pH regulátor

Torus Hydro perfectpH, revoluce v úpravě pH

Nejmodernější technologie pro snadnou regulaci pH živného roztoku bez měřících přístrojů a pufrů. Torus Hydro perfectpH zajistí vyvážené a stabilní pH v optimálním rozmezí pro dokonalé vstřebávání živin.

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva