Akce -2%

Vysoce koncentrovaná základní výživa pro pěstování bylinek v kokosu v růstové i květové fázi. VitaLink Coir Max Soft Water je určen pro měkkou vodu. ...Číst více >>

17590

Cena:

1 038 Kč

1 059 Kč

21 Kč (2%)

Skladem 4 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

VitaLink Coir MAX Soft Water A+B 5 l, základní hnojivo na růst a květ na měkkou vodu

Dvousložkové základní hnojivo na růst a květ VitaLink Coir MAX A+B obsahuje NPK živiny v poměru 4.5-3.5-5.2. Kromě toho obsahuje vápník, hořčík, železo, měď, síru a mikroživiny v chelátové formě (mangan, železo, zinek, měď).

Vyvážená směs makro a mikroživin zajistí dokonalou výživu v období růstu i květu. Fulvická kyselina a cheláty zlepšují příjem živin, vylepšují fotosyntézu a povzbuzují intenzivnější růst i kvetení.

Růstové a květové hnojivo VitaLink Coir MAX Soft Water A+B 5 l je určeno pro pěstování bylinek s měkkou vodou. Je kompatibilní s většinou přísad stejné značky a všemi kokosovými substráty v naší nabídce. Hnojivo je vhodné pro ruční zalévání i samozavlažovací systémy.

Používání a dávkování VitaLink Coir MAX Soft Water 5 l

Obě složky A+B se používají současně po celou dobu pěstebního cyklu. Nejdřív se s vodou smíchá složka A, pak se rozmíchá složka B. Pro mladé rostliny se používá poměr 1-2 ml na 1 litr vody, pro dospělé se koncentrace zvyšuje na 3-4 ml na 1 litr vody. Doporučené pH 5.8-6.5.

Tabulky dávkování VitaLink Coir MAX pro měkkou vodu najdete v přiložených souborech.

Technická specifikace

Objem l: 5
Aditivum/výživa: výživa
Hnojivo organické/minerální: minerální

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva