Akce -2%

Ochrana před suchem VitaLink Hydrate pomáhá rostlinám přežít v době, kdy nemají dost vláhy. Ideální pomocník pro outdoor pěstování bylinek v suchém klimatu. ...Číst více >>

17612

Cena:

1 900 Kč

1 939 Kč

39 Kč (2%)

Skladem 4 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

VitaLink Hydrate 1 l, ochrana rostlin

Povzbuzující rostlinný stimulant VitaLink Hydrate chrání rostliny před negativními účinky sucha. Stimuluje rozvoj postranních výhonků i nových kořínků. Při dlouhodobém preventivním používání zvyšuje toleranci bylinek na sucho. Při pravidelném používání se rostliny naučí lépe hospodařit s vodou. Ochranný doplněk je proto vhodný především pro rostliny, kterým se nemůžete věnovat moc často a hrozí, že někdy nebudou mít dostatek vláhy.

Unikátní Vitalink Hydrate obsahuje betainy, které chrání před suchem a lignopolykarboxyláty, které účinně stabilizují půdní prostředí. Součástí formule jsou i auxiny a gibereliny, díky kterým dokážou bylinky udržet rychlost růstu a fotosyntézy. Obsahuje stopové množství síry.

Dobře rozpustný Hydrate se kombinuje s dalšími hnojivy a doplňky VitaLink. Je vhodný pro indoor i outdoor pěstování bylinek v jakémkoliv substrátu.

Používání a dávkování VitaLink Hydrate 1 l

Míchá se s hotovou základní zálivkou v poměru 2-6 ml na 10 litrů podle míry rizika sucha. Doporučené pH 5.8-6.5. Při kombinaci s VitaLink Hydrate nebo VitaLink Chill použijte jen poloviční koncentraci.

Technická specifikace

Objem l: 1
Aditivum/výživa: aditivum

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva