Květové hnojivo VitaLink Hydro MAX Bloom Hard Water A+B je určeno pro hydroponické pěstování bylinek s tvrdou vodou. Používá se od třetího týdne. ...Číst více >>

17583

Cena:

319 Kč

Skladem 3 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

VitaLink Hydro MAX Bloom Hard Water A+B 1 l, základní hnojivo na květ na tvrdou vodu

Vysoce koncentrované hydroponické hnojivo VitaLink Hydro MAX Bloom zajišťuje dokonalou výživu s vyváženým NPK ve fázi květu. Obsahuje také fulvickou kyselinu a mikroživiny v chelátové formě. Rostlina díky nim snadno přijme důležité živiny a získá vše potřebné pro dokonalý rozkvět.

Květové hnojivo VitaLink Hydro MAX Bloom Hard Water A+B 1 l je určeno pro pěstování bylinek s tvrdou vodou. Je kompatibilní s většinou přísad stejné značky a všemi hydroponickými substráty (keramzit, grodan, perlit) v naší nabídce. Hnojivo je vhodné pro všechny samozavlažovací systémy NFT, run-to-waste nebo EBBFlow. Je vhodné i pro aeroponické pěstování.

Používá se od třetího týdne v době, kdy rostlina přepne na květ.

Používání a dávkování VitaLink Hydro MAX Bloom Hard Water 1 l

Obě složky A+B se používají současně po celou dobu květové fáze. Nejdřív se s vodou smíchá složka A, pak se rozmíchá složka B. Obě složky se míchají v poměru 3-4 ml na 1 litr vody. Doporučené pH 5.8-6.5. Tabulky dávkování VitaLink Hydro MAX Bloom A+B pro tvrdou vodu najdete v přiložených souborech.

Technická specifikace

Objem l: 1
Aditivum/výživa: výživa
Hnojivo organické/minerální: minerální

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva