Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:30 - 18:00)
Tradiční plastové květináče lze bez obav používat při indoor i outdoor pěstování bylinek. Při pěstování venku ale dejte pozor, aby na černé květináče nesvítilo moc slunce. Kořenový bal se může nebezpečně zahřát a to ohrožuje jeho bezvadný vývoj. Najdete zde černé i bílé květníky. 100ks balení jsou cenově zvýhodněná! Více informací
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.

Plastové květináče na pěstování bylinek

Hranaté plastové květináče jsou univerzální a hodí se pro jakýkoliv pěstební substrát a druh rostliny (bylinky, plodiny, okrasné rostliny atd.). V průběhu pěstebního cyklu se zvětšuje objem kořenů, proto je třeba rostliny přesazovat do větších nádob, aby netrpěl jejich vývoj. Proto máme malé půllitrové květináčky i velké 11, 18 nebo 25 litrové květináče z odolného plastu.

Zkusit můžete také bílé květináče, obzvláště pokud pěstujete na místě, kam silně svítí slunce. Bílá barva chrání lépe kořenový bal před přehřátím.

Dále u nás najdete metr dlouhý a velmi populární truhlík Libra s odtokem. Ten se nejčastěji používá v kombinaci se stejně velkými pěstebními rohožemi Grodan.

Na pěstování bez substrátu se vám budou hodit hydroponické košíčky.

Pod plastové i textilní květináče doporučujeme umístit podmisky.

Větší balení květináčů je cenově nejvýhodnější!

Hranaté pěstební nádoby jsou výhodné hlavně z hlediska ceny. Nejvýhodnější je nákup 100 kusového balení. Ekologickou a v mnohém efektivnější variantou za plastové květináče jsou textilní květináče, které se hodí i pro indoor pěstování brambor.

Náhradní květináče Autopot jsou určeny pro kompletní samozavlažovací systémy a nepoužívají se samostatně. Kompletní pěstební systémy šetří čas i peníze.


Typy pěstebních systémů a jejich výhody

Typy pěstebních systémů a jejich výhody

Pěstování v květináči se zeminou se stále praktikuje i při indoor pěstování, ale kromě toho existuje řada modernějších a výnosnějších metod. Některé dokonce používají tec ...


5 tipů pro outdoor pěstování

5 tipů pro outdoor pěstování

Úspěšné outdoor pěstování závisí na mnoha faktorech. Překážek a výzev je zde určitě více než při indoor pěstování. Ale taky je to mnohem větší zábava!

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení