Hnojiva pro indoor i outdoor pěstování, Strana 15
Řazení produktů
Výpis produktů
Vypěstuje si hydroponicky vlastní melouny s organo-minerální dvousložkovou výživou Jungle Garden G10 a Base. Objem 10 l.
Hydroponické hnojivo na chilli papričky. Jungle Garden G11 podpoří růst i tvorbu šťavnatých plodů. Používá se jako dvousložková výživa s Jungle Garden Base.
Hydroponické hnojivo na plod. Jungle Garden G3 je základní výživa pro pěstování paprik a rajčat, která zajistí skvělou úrodu. Používá se společně se složkou Base.
Koncentrované hnojivo na hydroponické pěstování pepřovníku a jiných bylinek. Jungle Garden G6 se používá se složkou Base po celý pěstební cyklus. Objem 10 l.
Květový stimulátor Jungle in da box Environ Jungle X je vhodný pro indoor i outdoor pěstování bylinek. Stimuluje tvorbu květů, zlepšuje kvalitu a velikost sklizně.
