Sady pro rozpouštění tužších pryskyřic a viskózních koncentrátů Farm to Vape neobsahují žádný nikotin, PG, VG nebo jiné toxické látky. Bylinnou pryskyřici můžete získat například pomocí manuálních a hydraulických lisů Rosin Press a příslušenství Qnubu.

S Farm To Vape si připravíte vlastní e-liquid

Patentovaná směs obsahuje jen přírodní esence a ultra jemné PEG polyethylenglykoly, které dokonale připraví koncentrovaný bylinný extrakt do snadno vaporizovatelné podoby. Stejně ovšem platí, že vaporizace vlastních bylinek je stejně nejlepší!

V nabídce značky Farm to Vape najdete sady na rozpouštění pryskyřice se sedmi příchutěmi (mango, ananas, jahoda, grape, malina, lime) a dvěma verzemi Natural bez aroma.

Produkty Farm To Vape, Bunch Vapers nebo vaporizéry PAX prodáváme pouze v showroomu, lisy Rosin Press půjčujeme v Půjčovně.

Takové zboží tady nemáme.
Bohužel, žádné takové zboží nemáme. Upravte prosím filtry nebo nám napište na info@growmarket.cz či zavolejte +420 730 330 382.
Rádi s výběrem poradíme
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení