Přítomnost škodlivého chlóru, vysoká koncentrace těžkých kovů, přebytečných solí, minerálů a jiných znečišťujících látek ve vodním zdroji ohrožuje růst, zdraví i kvalitu sklizně. Odborníkem na ultra čistou vodu pro pěstování bylinek je Growmax Water. Precizní nabídku tvoří bezkonkurenční vodní filtry s aktivním uhlím a reverzní osmotické jednotky .

Uhlíkové filtry a reverzní osmóza zbaví vodu 99 % mikronečistot

Vodní filtry s aktivním uhlím vyčistí vodu od chlóru, zoxidovaných herbicidů a pesticidů, toluenu, olejů a jiných chemických látek. Speciální polopropustná membrána u reverzních osmóz z vody odstraní navíc soli nebo těžké kovy. Od kontaminantů vyčištěná voda umožní využít potenciál hnojiv na maximum a také zajistí stabilní pH.

Growmax Water produkty uspokojí pěstitele s malou i velkou zahrádkou a všemi typy závlahy. Hodí se pro pěstování indoor i outdoor.

Pro absolutní deionizaci vody i maximální kontrolu nad kvalitou a složením živného roztoku doporučujeme jednotku Maxquarium. Součástí nabídky Growmax Water je bohaté příslušenství a vyměnitelné komponenty pro všechny filtrační jednotky.

Filtrace a reverzní osmóza vody se bude hodit i při organickém pěstování plodin s bio hnojivy.

V produktových kartách najdete jak instruktážní videa, tak návody k používání Growmax Water jednotek. Alternativou pro pěstitele s menšími nároky je reverzní osmóza Aquili.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení