Měna
CZK
Registrace

Rozbočka pro čerpadlo nebo vzduchovací pumpu - 16 vývodů

Neohodnoceno
Značka: Hailea
Rozbočka Hailea určená pro čerpadla a vzduchovací pumpy. Umožňuje rozvod vzduchu nebo živného roztoku z jednoho vstupu (10 mm) do 16 výstupů (4 mm). Ideální pro napojení vzduchovacích kamenů nebo kapilárové závlahy.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
14.4.2026
Kód: 8859
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Rozbočka pro čerpadlo nebo vzduchovací pumpu - 16 vývodů
Neohodnoceno
Značka: Hailea
Reklamace
Reklamace kus za kus
Většinu reklamací řešíme výměnou kus za kus
sklad
1 500 m2 skladových ploch
výdejní místo Praha Ruzyně
Doprava zdarma od 1500 Kč
Doprava zdarma od 1500 Kč
za balík na výdejních místech. Doručení domů je zdarma od 3000 Kč

Rozbočka pro čerpadlo nebo vzduchovací pumpu Hailea je univerzálním komponentem pro distribuci médií v pěstebních systémech. Je primárně navržena pro efektivní průtok vzduchu z výkonného kompresoru či vzduchovadla, který následně dělí do 16 vzduchovacích kamenů nebo systémů Waterfarm.

Tento produkt lze alternativně využít i pro kapilárový rozvod živného roztoku přímo k rostlinám. Díky robustní konstrukci zajišťuje spolehlivé rozvětvení z jednoho hlavního přívodu.

Technické parametry:

  • Vstup: 1x 10 mm
  • Výstup: 16x 4 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Spojky a komponenty pro zavlažování rostlin
EAN: H8859

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Skromná nabídka Hailea cirkulačních čerpadel do nádrže je určena pro pěstitele nebo akvaristy. Pokud si mezi vodními ponornými čerpadly této značky nevyberete, zkuste produkty Boyu. nebo větší čerpadla Aquaking.