Osvětlení značky Gavita je zárukou prvotřídní spolehlivosti, maximální bezpečnosti a skutečně nadstandardního výkonu i efektivity s nejlepší návratností investice. Není divu, že complete fixture Gavita jsou úspěšné jak u komerčních zemědělců, tak u hobby pěstitelů.

Ke spokojenosti zákazníků z celého pěstitelského světa přispívá kromě vysoké kvality všech součástek i snadná instalace, rychlé zapojení a velmi dlouhá životnost. Nevýhodou jsou vyšší pořizovací náklady. Pochopitelně, v jednom produktu totiž získáte předřadník, stínidlo i výbojku.

Gavita Complete Fixture - Top Grow osvětlení

Complete Fixture jsou speciální lampy na pěstování rostlin a plodin se zabudovaným digitálním předřadníkem a stínidlem. Aktuálně nabízené modely 1000W, 1000W-e a 6/750W-e patří mezi to nejlepší, co v naší nabídce grow osvětlení najdete.

Všechny Complete Fixture jsou vybaveny double ended výbojkou s vysokou světelnou účinností. Vyměnitelné stínidlo poskytuje až 95% odrazivost. Digitální předřadníky jsou schopné regulovat výkon výbojek na několika úrovních, současně díky svým vlastnostem prodlužují životnost i účinnost výbojky. Ekologicky orientovaní pěstitelé uvítají obstojnou energetickou třídu a rozumnou spotřebu.

Špičkové osvětlení rostlin zajistí kompletní lampy Gavita.

Complete Fixture transformuje běžné napětí 240V na 400V, čímž zajišťuje až o 25 % větší světelný výstup než běžné výbojky.

Stmívání a rozednívání s externím controllerem

Produkty z nejnovější řady PRO e-series lze připojit na externí kontroler Gavita Master Controller. Jeho pomocí lze ovládat několik zařízení současně. Výkonné lampy Gavita jsou vhodné do středních a větších grow boxů.

Potřebujete poradit, jak vybrat světlo pro indoor pěstování bylinek nebo jak regulovat elektroniku v pěstebním stanu?

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení