Malý ventilátor ONA Breeze Fan funguje jako účinný rozptylovač přírodních terpenů z netoxických kanadských neutralizérů ONA Gel 4 l. Eliminuje zápach v prostoru až 500 m3. ...Číst více >>

21896

Cena:

1 399 Kč

Skladem 4 ks

ks
Osobní odběr:
Po - Pá: 8:00 - 18:00 h
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

ONA Breeze Fan, ventilátor

Tento malý, ale velmi výkonný rozprašovač je efektivním pomocníkem při eliminaci nežádoucích pachů ve větších místnostech a prostorách. ONA Breeze Fan se používá v kombinaci se čtyřlitrovými gelovými neutralizéry ONA Gel. Okolní teplota a vlhkost můžou ovlivnit jeho fungování, ale měl by zvládnout zneutralizovat a osvěžit až 500 m3.

Pracuje tiše a efektivně, stačí ho nasadit na uzávěr čtyřlitrové dózy a zapojit do zásuvky. Rozptylovací větráček ONA Breeze Fan váží 1 kilogram a jeho spotřeba je minimální, nepřekročí 15W. Skvělá volba nejen pro pěstitele aromatických bylinek.

Jak fungují terpeny v neutralizérech zápachu ONA?

Přírodní terpeny mají antibakteriální, antiplísňové a antiseptické vlastnosti. Tím, že vyčistí vzduch od pachových molekul, zvyšují úroveň kyslíku. Terpeny se po vypuštění vrhnou na bakterie a chemické molekuly a buď je konvertují na přijatelnější úroveň anebo sníží jejich výskyt. Likviduje organické i anorganické pachy.

Aktivní molekuly obsažené v ONA neutralizérech působí adsorpčně, absorpčně a chemicky. Adsorpční efekt znamená, že sesbírá a drží molekuly pachů na jednom místě. Absorpční účinek znamená, že molekuly zápachu vstřebá. Chemická reakce znamená, že pach je přetransformován. Výsledkem je dokonalá eliminace nepříjemného zápachu a čistý vzduch s jemným aroma.

Technická specifikace

Typ ventilátoru: cirkulační

ONA, agent pro neutralizaci zápachu

Všechny pachy organického a anorganického původu eliminuje jednou provždy vědeckou cestou. Neutralizéry zápachu ONA na bázi přírodních terpenů zničí nepříjemný pach a nahradí ho svěží vůní!

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva