Všechny pachy organického a anorganického původu zničíte jednou provždy s neutralizéry zápachu ONA ve formě kostky, gelu, tekutiny nebo spreje. Nepříjemný pach bude trvale nahrazen svěžím aroma čerstvě vypraného prádla Fresh Linen, jablečného koláče Apple Crumble nebo neutrální osvěžující vůní PRO a Polar Crystal.

ONA, vědecky dokázaná eliminace pachů

Technologie neutralizace pachů byla objevena před více než 25 lety. ONA byla původně vyvinuta pro použití v průmyslových aplikacích pro neutralizaci silných zápachů. Produkty ONA se skládají ze složitých formací molekul, které nabízejí různé funkční vlastnosti. Vědec, který vynalezl ONA, byl fascinován zjištěním, že terpeny po rozptýlení do prostředí trvale odstraňují nežádoucí emise pachů.

Výsledkem výzkumu byl soubor specializovaných formulí, které neutralizují široké spektrum organických a anorganických problémů zápachu - efektivně a trvale. Složení produktů ONA je navrženo tak, aby byly výrobky bezpečné pro životní prostředí. Vyrábí se za přísných kontrol kvality na bezpečnost a netoxičnost. Vstupní suroviny používané k výrobě ONA jsou běžně dostupné v potravinářském a kosmetickém průmyslu.

ONA je navržena tak, aby napadla a zlikvidovala jakýkoli druh zápachu bez ohledu na typ nebo zdroj. Protože jde o široko-spektrální formuli, neutralizuje prakticky každý neorganický a organický zápach a ponechává pouze čistou a svěží vůni.

Nabídka ONA, Odour Neutralising Agent

ONA Gel v podobě gelu nastavitelného s vodou, ONA Block v pevném skupenství, ONA Liquid jako tekutý neutralizér i náhradní náplň do ONA Spray nebo ONA Mist. Pro lepší rozptyl v místností se hodí využít cirkulačního větráčku ONA Breeze Fan nebo rozprašovače ONA Mist Dispenser. ONA Odour Control Duct slouží ke zničení zápachu ve ventilačním potrubí. ONA neutralizéry pracují účinněji než klasické osvěžovače.

Síla terpenů zlikviduje i silný a závadný smrad

Terpeny jsou v přírodě rozšířené především v rostlinách jako složka esenciálních olejů. Mnoho terpenů jsou uhlovodíky, ale také sloučeniny obsahující kyslík jako alkoholy, aldehydy nebo ketony (terpenoidy). Jejich stavebním blokem je uhlovodíkový izopren, CH2 = C (CH3) -CH = CH21.

Tři základní charakteristiky účinných terpenů

  1. Terpeny mají antibakteriální, antifungální a antiseptické vlastnosti.
  2. Terpeny mají okysličovací vlastnosti (zvyšuje hladinu kyslíku).
  3. Při rozptylu do prostředí bylo zjištěno, že terpeny redukují vzdušné chemické látky a bakterie.

Existují tři mechanismy účinku, které mohou nastat na základě chemické a fyzikální povahy každého terpenu a účinné složky oproti organickým a anorganickým těkavým sloučeninám.

Jak pracují terpeny v neutralizérech zápachu ONA?

Kompletní nabídka ONA neutralizérů zápachu

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení