Kanadské neutralizéry zápachu ONA jsou účinnější než klasické osvěžovače, protože molekuly zápachu nejdříve eliminují a pak je nahradí příjemným aroma (jablečný koláč, čerstvé prádlo, polární krystal nebo neutrální vůně).

V naší nabídce najdete pevné a gelové neutralizéry (ONA Block a ONA Gel), tekuté a spreje (ONA Liquid, ONA Spray, ONA Mist) neutralizéry zápachu. Pro efektivnější rozptyl doporučujeme používat ONA Mist Dispenser nebo ONA Breeze rozprašovače.

Pokud potřebujete neutralizovat vzduch ve ventilačním potrubí, je tu ONA Control Duct.

Alternativou jsou neutralizéry zápachu Sure Air.

Jak fungují terpeny v neutralizérech zápachu ONA?

Přírodní terpeny mají antibakteriální, antiplísňové a antiseptické vlastnosti. Tím, že vyčistí vzduch od pachových molekul, zvyšují úroveň kyslíku. Terpeny se po vypuštění vrhnou na bakterie a chemické molekuly a buď je konvertují na přijatelnější úroveň anebo sníží jejich výskyt. Likviduje organické i anorganické pachy.

Aktivní molekuly obsažené v ONA neutralizérech působí adsorpčně, absorpčně a chemicky. Adsorpční efekt znamená, že sesbírá a drží molekuly pachů na jednom místě. Absorpční účinek znamená, že molekuly zápachu vstřebá. Chemická reakce znamená, že pach je přetransformován. Výsledkem je dokonalá eliminace nepříjemného zápachu a čistý vzduch s jemným aroma.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení