Britská značka Sure Air nabízí účinné gely, kapaliny i rozprašovače pro eliminaci zápachu. Netoxické neutralizéry obsahují komplexní formuli přírodních esenciálních olejů, které efektivně odstraňují pachy organického i anorganického původu. Zkušenosti s úspěšným využitím v náročných průmyslových oborech jsou tou nejlepší vizitkou.

K dispozici ve variantách s aroma čerstvě vypraného prádla, citrónu, žvýkačky nebo vodního melounu.

Pachy nepřekrývejte, ale rovnou odstraňujte!

Klasické osvěžovače neumí zápach eliminovat, ale jenom překrýt jiným, ačkoliv méně nepříjemným, pachem. Naproti tomu neutralizéry umí jak navodit příjemné aroma, tak předtím zničit původní zápach. Neutralizací závadných molekul čistí vzduch.

Spolehlivé neutralizéry zápachu Sure Air jsou vhodné pro mnoho typů místností, kde hrozí nepříjemný zápach: restaurace, hospody, toalety, kuřárny, tělocvičny, noční kluby, fast foody, kuchyně, garáže, pokoje teenagerů nebo seniorů. Nebo třeba tam, kam chodí váš zvířecí miláček na záchod.

Sure Air spreje jsou vhodné i na cesty

Spreje jsou vhodnější do menších prostor, jejich výhodou je okamžitý účinek. Gelové neutralizéry nebo Neutrablock lze umístit přímo do ventilačních systémů. Pro automatický rozptyl gelových neutralizérů můžete využít mini větrák Sure Air Neutra Breeze.

V nabídce najdete také účinný zabiják bakterií a plísní Antibac.

Alternativou s jinými vůněmi jsou stejně spolehlivé produkty kanadské značky ONA.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení