100% organický generátor CO2 se postará o špičkový průběh fotosyntézy a maximálně úspěšné pěstování bylinek v indoor podmínkách. V přirozeném prostředí si berou rostliny oxid uhličitý ze vzduchu a mají ho kolem sebe stále dostatek. V uzavřené místnosti ho rychle spotřebují a proto je třeba jim pomoci a CO2 přidat.

TNB Naturals CO2 Enhancer a Refill Pack obsahuje pouze přírodní materiál, který po zalití vodou ihned reaguje a vypouští do ovzduší oxid uhličitý. V místnostech do velikosti 12x12x12 m vydrží asi 2 týdny, v menších growboxech a prostorách je účinek delší. Nevyžaduje žádné nářadí ani složitou obsluhu. Stačí jen vlažná voda.

Oxid uhličitý nepřidávejte, pokud jsou spuštěné odtahové ventilátory. CO2 je těžší než vzduch, pro jeho rozptyl využívejte cirkulační větráky.

Hlavní důvody pro přidávání CO2 rostlinám

  • Pokud pěstujeme s vyššími hustotami světelného toku, je vždy nutné uměle zvýšit hladinu CO2.
  • Zvýšením koncentrace oxidu uhličitého rozšíříte teplotní rozsah pro úspěšnou fotosyntézu, teplota listů pak může být vyšší než 27° C.
  • Než najdete efektivní kombinaci správné teploty a úrovně oxidu uhličitého, je důležité zohlednit také teplotní emise z osvětlení.
  • Optimální kombinace teploty a CO2 zvýší produktivitu rostlin i velikost úrody.

Alternativy TNB Naturals

Všechny přírodní a elektronické generátory (Airbomz, GURU, Smart CO2, Ecotechnics) najdete v kategorii CO2 pro rostliny.

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení