Registrace

Příslušenství k samozavlažovacím systémům

Náhradní díly a příslušenství pro samozavlažovací květináče a systémy, hlavně od Autopot Watering Systems nebo Irrigatia. Autopot systémy vydrží desítky pěstebních cyklů. Ale pokud se poškodí nebo opotřebí jedna součástka, není třeba kupovat celý komplet. Nabídku příslušenství a náhradních dílů neustále doplňujeme.

Nejprodávanější

Autopot náhradní vodováha pro easy2GO
Skladem (>5 ks)
Kód: N50629
 
27 Kč
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Řazení produktů

Výpis produktů

Autopot 1Pot XL květináč, 25 l
209 Kč

Náhradní samozavlažovací květináč Autopot 25 l z pevného černého plastu je určen pro automatické zavlažovací systémy Autopot 1Pot XL.

Kód: AP-300/XL
Autopot 1Pot XL květináč bílý, 25 l
272 Kč

Náhradní samozavlažovací květináč Autopot 25 l z pevného bílého plastu je určen pro automatické zavlažovací systémy Autopot 1Pot XL. Dá se využít i samostatně.

Kód: AP300XLPOTWH

Ovládací prvky výpisu

2 položek celkem

Příslušenství pro samozavlažovací systémy Autopot

V příslušenství najdete součástky a náhradní díly do zavlažovacích systémů: plastové spojky, zátky, filtry, kohouty, ventily nebo třeba přídavné kovové podložky na ochranu kořenů. Velkou výhodou je, že při rozbití jedné součástky nemusíte měnit celý systém.

Nádrže na zálivku pomohou vyřešit zalévání bylinek v době nepřítomnosti. Nejdůležitější součástkou samozavlažovacích systémů Autopot je AquaValve Ventil. Toto mechanické zařízení nevyžaduje žádnou elektrickou energii a dělá z Autopot květináčů jedny z nejhospodárnějších systémů v nabídce.

Všechno vám bude jasné, až si prohlédnete informační videa u produktů.

Reklamace
Reklamace kus za kus
Většinu reklamací řešíme výměnou kus za kus
sklad
1 500 m2 skladových ploch
výdejní místo Praha Ruzyně
Doprava zdarma od 1500 Kč
Doprava zdarma od 1500 Kč
za balík na výdejních místech. Doručení domů je zdarma od 3000 Kč