Chceš zlepšit svoji úspěšnost při řízkování, klonování a klíčení a zároveň fandíš ekologii a udržitelnosti životního prostředí? Pak je Eazy Plug pro tebe tou pravou volbou!

Pak je Eazy Plug tou pravou volbou pro tebe!

Sadbovací kostky Eazy Plug byly vyvinuty v nizozemském centru kultivačních technologií a je inovativním propagačním a pěstebním médiem, které je skutečně jedinečné. Dodává se s předem upravenými hodnotami EC (1.0) i pH (5.8). Kostičky si samy regulují množství vody, a tak je není v podstatě možné přelít. Díky speciálnímu organickému složení a lisování není nutné používat žádné květináče či plastové obaly, což dále zvyšuje objem kyslíku v médiu a zlepšuje podmínky pro vývoj kořenů.

Kostičky jsou dodávány vysušené, což snižuje náklady na přepravu. Každé plato je baleno zvlášť, a díky tomu má produkt neomezenou skladovatelnost a médium nemůže být nechtěně kontaminováno.

Maximálně kompatibilní a univerzální sadbovací médium

HGA Garden Eazy Plug je kompatibilní se všemi známými pěstebními médii jako je rock-wool, kokosová vlákna, kompost, písek, perlit, jíl, vermikulit, pemza a všechny typy půdních substrátů. Díky vysoké kompaktnosti kostičky se hodí i do hydroponických systémů.

Hlavní výhody Eazy PlugSadbovací kostky Eazy Plug

  • rychlejší zakořenění
  • předhnojeno
  • ideální pH
  • vyšší úspěšnost zakořenění
  • ideální poměr vzduch a vody
  • nemožnost přelití
  • vyrobeno pouze z organických materiálů
  • 100% ekologické a kompostovatelné (na kompostu i vermikompostéru)
  • neomezená skladovatelnost

V našem Testu sadbovacích médií jsme vyhodnotili Eazy Plug jako médium s nejvyšší mírou klíčivosti. Možná vás bude zajímat článek Klíčení semínek a výsadba bylinek.

Eazy Plug a Air-pruning

Sadbovací kostky Eazy Plug využívají takzvaného Air-pruning efektu. Hlavní kořeny prorostou kostičkou Eazy Plug, čímž jsou vystaveny suchému vzduchu a kořenová špička odumře. Jednotlivé hlavní kořeny nerostou dále do délky, ale rozvětvují se a tvoří nové drobné kořenové vlásečnice, které prorostou celou kostičkou.

To vede k vytvoření jemně členitého kořenového systému s velkým množstvím kořenových špiček, které dokážou vstřebat více živin. Výsledkem je silná a zdravá rostlina s objemným kořenovým systémem.

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení