Legendární známá značka Advanced Hydroponics nabízí úzké, ale více jak 25 lety prověřené portfólio rostlinné výživy, které uspokojí i nejzkušenější a nejnáročnější pěstitele.

Organominerální hnojiva Advanced Hydroponics of Holland jsou sice primárně určena pro hydroponické pěstování indoor v inertních substrátech, ale v poloviční koncentraci se hodí i pro kultivaci rostlin v zemině.

Trojsložková výživa Advanced Hydroponics Dutch Formula

Komplexní základní hnojivo ve třech lahvích (Grow, Bloom, Micro) zajistí rostlinám potřebné makro i mikro živiny a stopové prvky pro celý pěstební cyklus. Vysoce koncentrovaná třísložková výživa se dobře rozpouští a je vhodná pro většinu hydroponických systémů z naší nabídky.

Organominerální hydroponická hnojiva a doplňky

Přírodní doplňky Advanced Natural Power pro dokonalou sklizeň

Kořenový stimulátor Advanced Hydroponics Root Stimulator povzbuzuje kořeny k obrovskému růstu. Komplexní podporu růstu i mohutné kvetení zajistí Growth-Bloom Excellarator. O rozklad uhynulých kořenů a zvýšený příjem živin se postará doplněk Advanced Hydroponics Enzymes +.

Zbytky hnojiv a nečistot odstraní z rostlin a plodin před sklizní průplachový přípravek Final Solution. Sklizeň bude díky němu nejen bohatá, ale hlavně chutná a voňavá.

Dalšími přísadami jsou

  • PK fosfor a draslík v poměru 12:10 (narozdíl od konkurenčních PK 13/14)
  • Amino s přímo dostupnými aktivními bio aminokyselinami
  • Silica s křemíkem

V nabídce najdeté také lisovaný kokos a zvýhodněnou sadu hnojiv Dutch Formula TriPack. Při míchání zálivky využijte pomůcky na přípravu roztoků.

Další hydroponická hnojiva, která byste měli znát

Přečtěte si, co byste měli vědět o substrátech a hnojivech?

Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Použijte filtr a najděte rychleji to pravé zboží pro vás.
Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení