Inovativní rakouská společnost SANlight se specializuje na LED osvětlení pro komerční zahrádkářství, zemědělské komplexy nebo soukromé a hobby pěstitele.

Velkou výhodou LED osvětlení je kromě dlouhé životnosti světelného zdroje také nízká spotřeba a minimální výhřevnost. LED lampy, narozdíl od většiny výbojek, tak můžete bez obav zavěsit blízko nad rostliny.

Profesionální LED lampy SANlight

Široké znalosti LED technologie a zkušenosti ze zahradnického oboru jsou zárukou profesionální kvality všech produktů SANlight v nabídce. Lampy jsou důkladně testovány při pěstování široké škály rostlin a získané poznatky jsou aplikovány do vývoje nových produktů.

Na testování, výzkumu a aplikacích se podílí nejen firemní experti, ale i univerzitní vědci a komerční pěstitelé zeleniny nebo okrasných rostlin. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních součástek v Rakousku.

V naší nabídce najdete kompletní LED lampy SANlight S2W, S4W, Q4W, Q6W s výkonem 62, 140, 150, 215W a příslušenství. Předností řady Q-Series je možnost zapojení několika panelů na jeden ovládací okruh. K lampě nepotřebujete externí předřadník.

Jako doprovodné osvětlení využijte model SANlight M30.

LED osvětlení pro pěstování bylinek ve skleníku nebo grow boxu.