Inovativní rakouská společnost SANlight se specializuje na LED osvětlení pro komerční zahrádkářství, zemědělské komplexy nebo soukromé a hobby pěstitele. Velkou výhodou LED grow light je kromě dlouhé životnosti světelného zdroje také nízká spotřeba a minimální emise tepla.

LED lampy, narozdíl od většiny výbojek, tak můžete zpravidla bez obav zavěsit blíž nad rostliny. SANlight osvětlení je určeno pro pěstování v grow boxu.

Profesionální LED grow svítidla SANlight

SANlight, LED osvětlení pro pěstování bylinek ve skleníku nebo grow boxu.

Široké znalosti LED technologie a zkušenosti ze zahradnického oboru jsou zárukou profesionální kvality všech produktů SANlight v nabídce. Lampy jsou důkladně testovány při pěstování široké škály rostlin a získané poznatky jsou aplikovány do vývoje nových produktů.

Na testování, výzkumu a aplikacích se podílí nejen firemní experti, ale i univerzitní vědci a komerční pěstitelé zeleniny nebo okrasných rostlin. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních součástek v Rakousku.

V naší nabídce najdete kompletní LED grow svítidla druhé generace s výkonem 120-245W a příslušenství. Jednou z předností řady Q-Series je možnost zapojení několika panelů na jeden ovládací okruh. K lampě nepotřebujete externí předřadník, ke svítidlu ale nezapomeňte přikoupit kabel.

Jako doplňkové osvětlení využijte model SANlight Q1W.

Alternativy SANlight osvětlení s vyšším světelným výkonem najdete u značek:

Další informace o pěstebních "LEDkách" najdete v článku Vybíráme správné LED osvětlení na indoor pěstování.