Inovativní rakouská společnost SANlight se specializuje na LED osvětlení pro komerční zahrádkářství, zemědělské komplexy nebo soukromé a hobby pěstitele.

Velkou výhodou LED osvětlení je kromě dlouhé životnosti světelného zdroje také nízká spotřeba a minimální emise tepla. LED lampy, narozdíl od většiny výbojek, tak můžete bez obav zavěsit blízko nad rostliny.

Profesionální LED grow svítidla SANlight

SANlight, LED osvětlení pro pěstování bylinek ve skleníku nebo grow boxu.

Široké znalosti LED technologie a zkušenosti ze zahradnického oboru jsou zárukou profesionální kvality všech produktů SANlight v nabídce. Lampy jsou důkladně testovány při pěstování široké škály rostlin a získané poznatky jsou aplikovány do vývoje nových produktů.

Na testování, výzkumu a aplikacích se podílí nejen firemní experti, ale i univerzitní vědci a komerční pěstitelé zeleniny nebo okrasných rostlin. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních součástek v Rakousku.

V naší nabídce najdete kompletní LED grow svítidla druhé generace s výkonem 120-245W a příslušenství. Jednou z předností řady Q-Series je možnost zapojení několika panelů na jeden ovládací okruh. K lampě nepotřebujete externí předřadník.

Jako doprovodné osvětlení využijte model SANlight Q1W.