Inovativní rakouská společnost SANlight se specializuje na LED osvětlení pro komerční zahrádkářství, zemědělské komplexy nebo soukromé a hobby pěstitele.

Velkou výhodou LED osvětlení je kromě dlouhé životnosti světelného zdroje také nízká spotřeba a minimální výhřevnost. LED lampy, narozdíl od většiny výbojek, tak můžete bez obav zavěsit blízko nad rostliny.

Profesionální LED lampy SANlight

Široké znalosti LED technologie a zkušenosti ze zahradnického oboru jsou zárukou profesionální kvality všech produktů SANlight v nabídce. Lampy jsou důkladně testovány při pěstování široké škály rostlin a získané poznatky jsou aplikovány do vývoje nových produktů.

Na testování, výzkumu a aplikacích se podílí nejen firemní experti, ale i univerzitní vědci a komerční pěstitelé zeleniny nebo okrasných rostlin. Všechny produkty jsou vyrobeny z kvalitních součástek v Rakousku.

V naší nabídce najdete kompletní LED lampy SANlight S2W, S4W, Q4W, Q6W s výkonem 62, 140, 150, 215W a příslušenství. Předností řady Q-Series je možnost zapojení několika panelů na jeden ovládací okruh. K lampě nepotřebujete externí předřadník.

Jako doprovodné osvětlení využijte model SANlight M30.

LED osvětlení pro pěstování bylinek ve skleníku nebo grow boxu.

13 390 Kč
Na dotaz
Nízkoenergetická moderní LED lampa na pěstování bylinek ve fázi růstu i květu, LED SANLight Q4W 150W. Komplexní světelné spektrum, nadstandardní účinnost, velmi nízká spotřeba.
17 499 Kč
Na dotaz
Nízkoenergetická moderní LED lampa na pěstování bylinek ve fázi růstu i květu, LED SANLight Q6W 215W. Komplexní světelné spektrum, nadstandardní účinnost, velmi nízká spotřeba.
3 599 Kč
Skladem
Flexibilní závěsné LED světlo SANlight M30 30W lze využít jako doprovodný zdroj světla při pěstování bylinek. LED modul vhodný pro malé pěstební místnosti i jako doprovodné světlo.

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva