Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:00 - 17:00)
Moderní LED grow světla vám zlepší úrodu. Mají vyšší efektivitu, vyladěné světelné spektrum a vyzařují mnohem méně tepla, než výbojky. Většinou jde o hotové komplety, takže je stačí zavěsit do grow boxu a zapojit do zásuvky. LED osvětlení na pěstování jsou vhodné pro začínající i zkušené pěstitele. Více informací

Moderní a úsporné LED osvětlení na bylinky

Progresivní technologie s komplexním světelným spektrem se osvědčila při indoor pěstování bylinek, chilli papriček i okrasných rostlin. Zkratka LED znamená Light Emitting Diode neboli diodu vyzařující světlo. Modernější produkty umožňují přepínání jednotlivých typů diod podle fáze růstu nebo květu. Pěstební LED osvětlení je kompatibilní se všemi pěstebními boxy, před nákupem ale vždy zvažte správné rozměry.

LED světla od německé značky Greenception patří mezi nejlepší na trhu zemědělského osvětlení a my vám je můžeme bez obav doporučit. Stejně jako všechny LEDky od SANlight. nebo ZEUS LED 600W od Lumatek. Menší LED svítidla jsou nejvhodnější pro mladé bylinky nebo jako doplněk hlavnímu zdroji světla. Na kontrolu rostlin ve tmě se hodí čelovka se zelenými LED diodami.

Výhody indoor pěstování pod LED osvětlením

+ Přepínatelná LED světla na pěstování zajistí rostlinám dokonalé podmínky v každé fázi pěstebního cyklu.

+ LED je efektivní a úspěšná alternativa za tradiční HID lampy a výbojky.

+ Vytváří výrazně méně tepla, takže nezvyšuje teplotu, nevysušuje půdní médium ani neodpařuje nadměrně vodu.

+ LED spektrum není tak nebezpečné pro oči jako HPS nebo MH výbojky.

+ Snadná a rychlá instalace, tichý a bezpečný provoz, dlouhá životnost, vyšší záruka

Nevýhody LED světel

- Vyšší cena LED osvětlení na indoor pěstování, která je ale vykompenzována dlouhou životností a nižší spotřebou.

Chcete ušetřit a koupit LED levně?

Pak doporučujeme rovnou koupit zvýhodněný komplet s LED osvětlením. V článku jak vybrat světlo pro indoor pěstování získáte další důležité informace.

LED osvětlení na indoor pěstování bylinek

Jak vybrat světlo pro indoor pěstování

Jak vybrat světlo pro indoor pěstování

Osvětlení je při indoor pěstování asi nejdůležitější faktor. Jestli se chcete radovat z bohaté úrody, věnujte výběru světla zvýšenou pozornost. Jaký typ světla vybrat, ko ...