Organická výživa BioBizz Fish Mix je určena pro bio pěstování bylinek v půdním nebo kokosovém substrátu. Bio hnojivo podporuje rychlejší růst. ...Číst více >>

15023

Cena:

289 Kč

Skladem

ks
Osobní odběr:
Možný dnes do 17:00 h.
Doručení:

Jakub

Potřebujete poradit?
Kontaktujte mě.

Po - Pá: 9:30 - 18:00 h.

+420 730 330 382
info@growmarket.cz

BioBizz Fish Mix 1 l, základní bio hnojivo na růst

Bio hnojivo na růst BioBizz Fish Mix 1 l obsahuje NPK živiny přírodního původu. Používá se ve fázi růstu i květu. Je kompatibilní s většinou pěstebních metod (zemina a kokos, kromě hydroponie), zavlažovacími systémy a BioBizz substráty.

Aromatický výluh z organické rybí emulze, BioBizz Fish Mix 1 l, zrychluje tvorbu i rozvoj všech příznivých mikroorganismů v substrátu. Tím podporuje rychlejší růst. Dá se použít do zálivky nebo jako postřik. Vylepšuje vlastnosti zeminy, dokáže oživit starší substráty.

Používání a dávkování BioBizz Fish Mix ™

Růstové bio hnojivo používáme od začátku druhého týdne až do konce pěstebního cyklu. Před použitím musí mít rostlina vyvinutý kořenový systém a první listy. S vodou mícháme BioBizz Fish Mix v poměru 1-4 ml na litr vody podle fáze rostliny.

Tabulku BioBizz dávkování najdete v přiložených souborech. Namíchanou zálivku s organickými složkami spotřebujte do 24 hodin.

Protože milujeme organické pěstování bylinek

Technická specifikace

Objem l: 1
Aditivum/výživa: booster

Jak sestavit pěstební systém

1
Pěstební box
2
Osvětlení
3
Vzduchotechnika
4
Regulace
5
Pěstební systém
6
Měření
7
Substráty a hnojiva