Nevíte si s něčím rady?

Odborník Adam Vám poradí

+420 730 330 382

(po-pá: 8:00 - 17:00)
Při indoor pěstování budete pravidelně spínat přinejmenším osvětlení. Pro zářivky, CFL výbojky nebo LED světla s nízkým výkonem (ale i čerpadla) si vystačíte s obyčejnými spínacími hodinami do zásuvky. Pokud ale spínáte výbojky, sáhněte raději po spínacích skříních a rozvodnicích. Na rozdíl od časovacích hodin jsou vybavené stykačem a zvládnou indukční zátěž, která může obyčejné hodiny snadno vyřadit z provozu. Více informací

Rozvaděče, skříně a spínací hodiny

Špičkovou pověst mají rozvodné skříně s časovačem Timer Box od evropského výrobce GSE. Velmi kvalitní a spolehlivou záležitostí jsou spínací hodiny a skříně od české značky Malapa. Kromě rozvaděčů tu najdete i přepěťovou ochranu a jiné spínače. Obyčejné spínací hodiny jsou vhodné pro CFL úsporky, topení či zvlhčovače a odvlhčovače. Ty se zvýšenou indukční zátěží jsou vhodné pro výbojky.

Gavita Master Controller je prémiová řídící jednotka pro regulaci osvětlení Gavita Complete Fixture e-Series. Pomocí dvou oddělených okruhů umožňuje precizně naprogramovat provoz pro až 80 lamp najednou!

Pokud chcete ušetřit, všechny spínací hodiny a skříně Davin najdete za výhodnou cenu ve výprodeji.

Spínače a spínací hodiny pro řízení zařízení na indoor pěstování